Telefon

Xiaomi MIUI 14 beklenen güncellemeler ile geliyor!

MIUI 14 güncellemesinin 19 Kasım 2022’de yayınlanacağı söyleniyor. MIUI 14 çıkış tarihi, muhtemelen bu durumda Xiaomi 13 serisi olması gereken yeni bir Xiaomi akıllı telefon serisinin piyasaya sürülmesiyle birebir vakte denk gelecek. Özel Android arayüzünün birtakım özellikleri zati sızdırıldı, lakin görünen o ki, en son MIUI yazılımını destekleyecek telefon sahiplerini şad edecek kimi büyük değişiklikler geliyor. MIUI 14‘te yapılacak büyük değişikliklerden biri, güncelleme ile birlikte telefonun artık reklam göstermeyecek olması.

Xiaomi’nin rekabetçi kalırken bu kadar süratli büyümeyi başarmasının yollarından biri de MIUI işletim sisteminde reklamlara yer vermekti. Reklamlar, tanınmış rakiplerin çok daha değerli aygıtlarına emsal özellikler sunan uygun fiyatlı Xiaomi, Redmi ve POCO akıllı telefonları satın aldıkları için şu ana kadar Xiaomi kullanıcıları tarafından güzel görülmüş görülüyordu. Lakin görünüşe göre MIUI 14’te reklamlar için yer yok.

İkincisi, Xiaomi’nin birinci sınıf aygıtlarını geçmişte satın almayı düşünmemiş olanlar için daha kabul edilebilir hale getirmek için bir diğer itici güç olarak görünen şeyde , MIUI 14’ün bloatware içermeyeceği sav ediliyor. Xiaomi’nin kendi uygulamalarının ve tipik Android/Google yazılımının ötesinde, kutudan çıkar çıkmaz üzerinde çalışan MIUI 14 ile gelen telefonların, sık sık gereksiz, evvelce yüklenmiş çok sayıda üçüncü taraf uygulamasının varlığından kurtulacağı argüman ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!