Telefon

Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ kavisli ekranı ile geliyor!

Xiaomi, geçtiğimiz günlerde Redmi Note 12 serisi telefonlarının bu ay tanıtılacağını ima etti. Telefonların özellikleri konusunda hâlâ ayrıntılar bilinmemesine karşın Xiaomi’nin yapacağı lansmanda üç aygıtı da tanıtıcağı istikametinde tezler bulunuyor: Redmi Note 12, Note 12 Pro ve Note 12 Pro+. Redmi Note‘un geçmişine dayanarak, bu listenin vakitle daha da uzaması bekleniyor.

Yeni çıkan söylentilere nazaran, Redmi Note 12 Pro+‘ın muhtemelen kavisli ekrana sahip olacağı öğrenildi. Doğal olarak bu özellik, kelam konusu ekranın OLED olacağı bilgisini de beraberinde getirdi. Redmi Note 12 Pro+‘ın 210W süratli şarjı özelliğine sahip olduğunu onaylayan Xiaomi, Redmi Note 12 serisinin, “dünyada bir ilk” olan “iki büyük teknolojiye” sahip olacağını argüman etmişti. Tahminen de Xiaomi’nin bahsettiği özelliklerden biri Redmi Note 12 Pro+‘ın ekranın kavisli olmasıdır diye düşünülüyor.

Redmi Note 12 telefonlarla ilgili başka detaylara hala sahip olunmasa da iki Pro modeli için bir Dimensity 1080 yonga setinden bahsediliyor. 1080, Dimensity 920’den sonra çıkacak telefonlar için birkaç taraftan daha âlâ bir gelişme olarak sayılıyor. Bunun dışında Redmi Note 12 serisi telefonlarının en az birinin 200MP kameraya sahip olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom