Telefon

Xiaomi’den bayan kullanıcılarına kıyak!

Xiaomi, yarın Çin pazarında merakla beklenen CIVI 2‘yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Fakat bundan evvel daha fazla ayrıntı da sızmaya başladı. Lnsman etkinliğinden evvel şirket, şirketin yeni akıllı telefonun yanı sıra yeni aksesuarlar ve gadget’lar da piyasaya süreceğini ortaya koyan yeni tanıtım görselleri paylaştı.

Xiaomi bayan kullanıcılarını şad edecek! İşte CIVI 2 ile gelen Lipstick Power Bank!

Çinli teknoloji devi, yarın CIVI 2’yi piyasaya sürecek fakat beraberinde beş eser daha eşlik edecek. Birinci aygıt, isminden da anlaşılacağı üzere ruj gibisi bir gövdeye sahip olan Xiaomi Lipstick Power Bank. Bu nedenle, eşsiz bir dizayna sahip epey küçük ve kompakt bir eser olacak. Bunun dışında marka, şık ve alımlı bir dizayna sahip yeni bir Xiaomi Gürültü Önleyici Bluetooth boyun bantlı kulaklık da piyasaya sürmeyi planlıyor.

Beş eserden birinci ikisi etraf üniteleri olarak kabul edilebilirken, geri kalan üçü akıllı eser olacak. Buna, spor salonu düzeyinde profesyonel bir yağ ölçümü de sunan yeni sekiz elektrotlu beden yağ ölçeği dahil. Ayrıyeten şirket, MIJIA Şeffaf Buharlı Pirinç Pişirici ve yeni MIJIA Modüler Robot dahil olmak üzere iki yeni MIJIA eserini de piyasaya sürdü. Birincisi klâsik bir eser, ikincisi ise modüler bir dizayna sahip akıllı bir robot. Ne yazık ki, bu aygıtlar ve özellikleriyle ilgili kesin detaylar şu anda hala meçhul.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!