Teknoloji

Xiaomi’nin birinci büyük Android güncellemesini sunacağı aygıtı muhakkak oldu!

Android 13 tabanlı MIUI sürümü ile ilgili birçok ayrıntı ortaya çıkmaya devam ediyor. Önemli güzelleştirmelerle kullanıcıların beğenisine sunulacak olan yeni Android 13 tabanlı MIUI sürümü, Xiaomi kullanıcıları tarafından hayli merak ediliyor.

Xiaomi, akıllı telefonlarının birçok için yeni Android 13 tabanlı MIUI sürümünü test etmeye başladı. Bu yeni Android sürümü hala MIUI orta yüzüne adapte edilmeye çalışılıyor.

Xiaomi birinci Google Android 13’ü sunmaya hazırlanıyor

Xiaomi, Android 13 güncellemesini bir yandan test ederken bir yandan da MIUI orta yüzü ile adapte etmeye çalışıyor. Büyük Android 13 güncellemesini sunacağı birinci aygıt ise Xiaomi 12 olacak.

Xiaomi 12 serisi için Android 13’ün beta tabanlı MIUI güncellemeleri daha evvel esasen yayınlanmıştı. Artık ise Xiaomi, büyük güncellemeyi Xiaomi 12 için kararlı hale getirip Android 13 ile yayınlamaya başladı. Xiaomi 12, en aktüel amiral gemisi modellerinden birisi oluyor. Bu modelin yeni Android 13 tabanlı MIUI güncellemesini alması çok uzun sürmeyecek. Yeni Android sürümü birçok özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Xiaomi 12, Aralık 2021’de piyasaya sürülen, firmanın amiral gemisi modellerinden birisi oluyor. Aygıt etkileyici bir tasarım, yüksek kaliteli kamera sensörler ve güçlü bir yonga seti içeriyor. Bu modelin yeni versiyonu şu anda V13.0.39.0 SLCCNXM’dir. Şimdi Xiaomi 12 için rastgele bir büyük Android yahut MIUI güncellemesi yayınlanmamıştı. Zira aygıt kutudan Android 12 tabanlı MIUI 13 ile piyasaya sürülmüştü.

Xiaomi 30’dan fazla akıllı telefon için Android 13 güncellemesini test ediyor. Elimizdeki son bilgilere nazaran Xiaomi 12 modeli için kararlı Android 13 tabanlı MIUI güncellemesi neredeyse tamamlanmış durumda.

Xiaomi 12 Android 13 güncellemesinin son dahili MIUI yapısı V13.0.0.1 TLCCNXM’di. Bu, Çin bölgesi için hazırlanan birinci kararlı Android 13 tabanlı MIUI güncellemesi oluyor.

İlk olarak, Xiaomi 12 Android 13 güncellemesi Çin için yayınlanacak. Yeni güncellemenin daha sonra öbür bölgelerde kullanıma sunulması bekleniyor. Kasım ayının ortalarında gelmesi beklenen yeni sürümün birinci olarak Mi Pilotlar için kullanıma sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!