Teknoloji

Xrp Classic (XRPC), en trend kripto paralar ortasında yer aldı! Sebebi ne?

Piyasa, genel aramalara dayalı olarak popülaritesi artan 2023 boğa koşusunu sürdürmeye çalışırken, birkaç kripto para ünitesi merkezi alıyor.

Xrp Classic (XRPC), en trend kripto paralar ortasında yer aldı! Sebebi ne?

Bu durumda, 18 Ocak itibariyle, etraf dostu merkezli token Xrp Classic (XRPC), son günlerde daima satış yaşamasına karşın en trend üçüncü kripto para ünitesi olarak ortaya çıktı.

CoinMarketCap bilgilerine nazaran, XRPC sırf merkezi olmayan finans ( DeFi ) platformu PancakeSwap ( CAKE ) ve HyperChainX’in ( HYPER ) gerisinde yer alıyor.

Trend olan birinci üç kripto para ünitesi. Kaynak: CoinMarketCap

Xrp Classic belirteci, kuşkulu ucuz ve boş belirteçlerin basitçe oluşturulmasını sağlamakla ün kazanan BEP-20 ağı üzerinde geliştirildi. Şu anda, XRPC’nin XRP Ledger üzerinde mevcut bir kontratı bulunmamaktadır. Bu nedenle, mukavele sahibi süreç vergisini değiştirebileceğinden, yatırımcılar XRPC ile süreç yaparken dikkatli olmalıdır.

Şu anda Xrp Classic, son 24 saatte %26’nın üzerinde düzeltme yaparak 0,0162 dolardan süreç görüyor. Bununla birlikte, token genel olarak devam eden boğa koşusundan yılbaşından bugüne %170 oranında yarar sağladı.

XRPC YTD fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

XRPC’nin ağ geliştirmesi

Popülerliğine karşın, XRPC’nin genel proje planı hakkındaki bilgilerin, geliştiricilerin bunu bir Rejeneratif Finans (ReFi) projesi olarak tanımlamasıyla hala belirsizliğini koruduğunu belirtmekte yarar var. Bilhassa, belirteç 2019’dan geri döndü üzere görünüyor.

Ancak, grup daha fazla yarar sağlamayı hedeflediğinden, ağ artan bir gelişme yaşıyor. Xrp Classic’in mevcut teşebbüslerinden biri, token sahiplerinin ve borsa listelerinin sayısını artırmaktır. Tıpkı vakitte, platform yaklaşık 250 milyon dolarlık bir piyasa bedelini hedefliyor.

Dikkate kıymet bir öbür gelişme de, genel olarak çevreyi eski haline getirme gayesiyle en az süreç fiyatları ile birlikte yüksek süratli, etraf dostu süreçler sunmayı amaçlayan kendi ReFi blok zincirinin devam eden dizaynıdır.

“Gelişmiş teknolojiyi kullanarak etrafımıza verdiğimiz zararın bir kısmını en aza indirme imkanımız var. Xrp Classic, lineer iktisattan döngüsel iktisada geçiş yapabilen ve dünyanın toparlanmasına yardımcı olan teknoloji çeşidinin bir örneğidir” dedi.

XRPC’nin oyunun sonu meçhulken, projenin Ripple ile Menkul Değerler Borsası Komitesi ( SEC ) ortasında devam eden davadan etkilenmesi olası olan özgün XRP belirtecinden yararlanma niyetinde olabileceği varsayılabilir.

Feragatname: Kripto para ünitelerine, bilhassa yeni madeni paralara yatırım yapmak son derece risklidir. Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al