Teknoloji

Yeni Xbox Optik Şoför İle Gelecek

Microsoft tarafından E3 2019 aktifliği ile yeni Xbox oyun konsolunun gelişi hakkında birinci ayrıntılar paylaşıldı. Project Scarlett ismi ile geliştirme basamağında olan eserin Xbox One S All-Digital Edition üzere disksiz olup olmayacağı ise merak konusuydu. Şirketin yaptığı açıklamaya nazaran, beklentilerin tersine yeni Xbox optik sürücü ile çıkışını gerçekleştirecek.

Dijital oyun satın almaların yükselişte olmasına karşın, fiziksel medyalar için optik sürücü de sunacak olan oyun konsolu, bu manada kutulu oyun almayı ve biriktirmeyi seven milyonlarca oyuncuyu da üzmemiş olacak. Xbox Game Pass ve Project xCloud servisleri de bulunan Microsoft, oyuncuların dijital yahut fiziksel oyun taleplerinin tamamına yanıt verebilecek.

2020 Yılbaşı periyodunda satışa sunulması planlanan Microsoft oyun konsolunun birinci oyunlarından birisinin Halo Infinite olduğunu da hatırlatalım. Şu an için konsolun fiyatı konusunda rastgele bir bilgi ise mevcut değil.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!