Telefon

Yeni Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition tanıtıldı: 2000 adetle sonlu “heykel telefon”

Daniel Arsham’ı bilmiyor olsanız bile, onun kristalize Pokémon heykellerini daha evvel kesinlikle görmüş olmalısınız. Xiaomi ve Amerikalı sanatçı ortasındaki işbirliği ile esasen aşınmış yeşil bir katman içine yerleştirilmiş bronz kristallerden oluşan ikonik “kurgusal arkeoloji” havasını yansıtan Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition tanıtıldı.

Telefonun üzerinde yerleştirilmiş rastgele bir gerçek kristal olmamasına karşın kaplamanın baskılı taşları ve birtakım kısımları, aygıtı yavaşça hareket ettirdiğinizde epey gerçekçi formda parlayarak kristaller ile bezenmiş biçimde görünüyor. Tıpkı formda telefon ekranında 3B bir yanılsama yaratmak için aygıtın hareketine nazaran yavaşça değişen canlı bir duvar kağıdı da bulunuyor.

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition, Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi tarafından desteklenmekte ve 12 GB RAM artı 256 GB depolama ile maksimize edilmiş. Yepyeni modelle karşılaştırıldığında, 200 megapiksel ana kameranın performansı dikkat cazibeli. Daha evvel olduğu üzere 5.000mAh pilini yalnızca 19 dakikada büsbütün şarj edebiliyor, faklı olarak ise bu telefon da 120W’lık şarj aleti yeni dizayna uygun olarak koyu yeşil renkte. Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition 930 dolar ve yalnızca 2.000 adet olarak 16 Aralık’tan itibaren sırf Avrupa’da satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al