Teknoloji

Yerli Togg araba, CES 2023 fuarının girişinde yer alacak!

Son birkaç yıldır gündemde olan yerli ve ulusal otomobil Togg, geçtiğimiz aylarda resmi lansmanı ile karşımıza çıktı. 29 Ekim 2022’de Gemlik tesislerinde düzenlenen aktiflik ile birlikte aracın seri üretim bandından inen birinci örneğini dünya ile paylaşan şirket, çıkış tarihini de paylaştı. Artık ise Togg, yerinde durmuyor ve CES 2023 isimli dünya çapında gerçekleştirilen teknoloji fuarının girişinde bizleri karşılıyor. Pekala bunu nasıl yapyor?

CES nedir ve neden kıymetli?

Yabancı ismiyle Costumer Electronics Show yani CES, dünya çapında şirketlerin yeni teknolojilerini kullanıcılara sunabilmesini sağlayan bir fuar. Yıldan yıla düzenlenen bu aktiflik kapsamında basın mensupları ve vatandaşlar, daha son kullanıcı ile buluşmamış teknolojileri kısa bir müddetliğine de olsa tecrübe etme fırsatı buluyorlar.

Las Vegas’da düzenenlenen ve milyonlarca kişinin katıldığı CES etkinliğinde geçtiğimiz yıl da TOG’a ilişkin bir stand görmüştük. CES 2022’de konsept sedan modelini bizlere gösteren şirketi bu yıl sadece standında değil, direkt olarak fuarın girişinde de göreceğiz.

Togg’un Twitter üzerinde yaptığı paylaşımda görüldüğü üzere şirket, fuarın girişine 12 blok cam kaplayan büyük bir reklam afişi yaptırdı. Afişin üzerinde “” yazıyor, bu da İngilizcedeki “toplanalım” manasına gelen “get together” sözcüğüne atfen yapılmış bir söz oyunu.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen CES 2022 etkinliğinde konsept sedan modelini bizlere gösteren Togg’un bu yıl yapılan CES 2023 fuarında ise SUV ve sedan modellerini sergilemesi bekleniyor.

Peki siz Togg’un bu reklam atılımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al