Teknoloji

Yesyeni Renault R12 Toros sonunda satışa çıktı! Fiyatı vergiler dahil 650 bin TL!

Renault’un bir periyoda damgasını vuran R12 modeli Türkiye’de Toros ismiyle satışa çıkmıştı. O periyotta oldukça ilgi gören Toros modelleri, bilhassa sağlamlığı ile ön plana çıkıyordu.

Türkiye’de Toros üretimi 2000 yılının başlarında sonlandırılmıştı. Yani 2000 yılından sonra yeni bir Toros üretilmedi. Hasebiyle hali hazırda trafikte gördüğümüz Toros modelleri en âlâ ihtimalle bile 22 yaşını devirmiş durumda.

Malum son periyotlarda Renault’un yeni bir Toros üzerinde çalıştığına dair çeşitli söylentiler var. Savlara nazaran bu yeni Toros’ta elektrikli bir motor kullanılacak ve Zoe modelinin satışta olduğu pazarlarda kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Yani şimdi elektirkli Toros için katılaşmış bir şey yok. Lakin geçtiğimiz günlerde özgünlüğü ile haberlere mevzu olan bir Toros modeli vardı. Şayet denk geldiyseniz hatırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Zira otomobilin üzerindeki fabrika poşetleri bile şimdi sökülmemişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking