Teknoloji

Yüksek süratli heyecan arayanlar için en düzgün 10 Go-Kart aracı!

Dünya otomobillerle dolu. Çabucak çabucak herkesin bir tane aracı var, kimilerinin ise birden fazla… Bunlar çoğunlukla A noktasından B noktasına gitmek, ekseriyetle işe gitmek ve sonra meskene dönmek için kullanılır.

Aynı yolları paylaşan, lakin sayılarla o kadar âlâ temsil edilmeyen ve muhakkak günlük araçlar olarak kullanılmayan daha az bilinen öbür kategoriler de var. Go-kartlarla tanışın!

Bu içeriğimizde yüksek süratli heyecan arayanlar için en uygun 10 Go-Kart aracını bir ortaya getirdik!

10. Ariel Atom 3RS

155 mil / saat azami sürat ve 0’dan 60’a 2,5 saniyelik bir hızlanma ile geriye kalan tek soru, kenarda 120.000 dolarınız olup olmadığı.

9. Drakan Spyder

430 beygir gücü, 424 fit pound tork, 165 mil / saat azami sürat yapabilen doğal emişli bir LS3 E-Rod V8 motorla çalışıyor ve 3,2 saniyede 0’dan 60’a çıkabiliyor.

8. Elemental RP1

2,0 litre EcoBoost yahut 2,3 litre varyant olmak üzere iki motor seçeneği ile birlikte gelir ve bu da arabası 280 yahut 320 beygir gücü, 2,8 ila 2,6 saniye ortasında 0 ila 60 mil hızlanma sağlar. Seçtiğiniz motor modeline bağlı olarak 155 ile 165 mph ortasında azami sürate sahip.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi