Teknoloji

Yurt dışından, 30.000 dolar altına satın alabileceğiniz 8 şahane araba!

Çoğu insan bir spor otomobil düşündüğünde, otomatik olarak bir tane satın almak için çok paraya gereksiniminiz olduğu varsayımına varır. Lakin gerçeklerden bu kadar uzak olamazlar. Spor otomobiller kesinlikle Bugattiler, Ferrariler ve Lamborghiniler manasına gelmez. Birçok araba üreticisi size çok yeterli spor otomobilleri bir Bugatti’nin fiyatının yalnızca bir kısmına seve seve satar.

Ne de olsa, ne vakit ve hangi yolda dalış yapıyor olursanız olun her vakit eğlenceli heyecanlar yaşatabilmeleri için yalnızca hoş bir sportif biçime, yeterli yol tutuşa ve ortanın üzerinde performansa sahip olmaları kafidir.

İyi bir spor otomobil fikriniz de buysa, 30.000$’dan daha ucuza satın alabileceğiniz 10 havalı araba için hangilerini seçtiğimizi öğrenmek için okumaya devam edin:

8. Toyota 86

Temel fiyat: 27.385 Dolar

7. Subaru BRZ

Taban fiyat: 26.680 Dolar

6. Nissan 370Z

Temel fiyat: 30.000 Dolar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al