Teknoloji

Zombi virüsü Türkiye’ye sıçradı, durum çok kötü! İşte şok edici video!

Özellikle son 2 haftadır hayli enteresan görüntülerle karşılaşıyoruz. Kısa müddet evvel bir metro içerisinde farklı hareketlerde bulunmaya başlayan, sonrada bir adamın yüzünü ısırarak parçalayan bir bayanla karşılaşmıştık. Bu görüntünün çabucak akabinde ise hastanede garip hareketler sergileyen bir adamın görüntüsü ile karşılaştık.

Bu stil paylaşımların sayısı süratle artarken, son paylaşım Türkiye’den geldi. Toplumsal medyaya yeni düşen görüntüde bir bayanın bilinçsiz hareketler yaptığını görüyoruz. Dilerseniz tüyleri diken diken eden bu görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Zombi virüsü Türkiye’ye sıçradı, durum çok kötü! İşte şok edici video!

Dürüst olmak gerekirse görüntünün ne kadar gerçekçi olduğu ya da başka yayınlanan görüntülerin ne kadar gerçekçi olduğu kıymetli bir soru işareti. Lakin bu görüntülere inananların ve yakın vakitte büyük bir zombi salgınının olacağını düşünenlerin sayısı da hiç az değil. Elbette şimdiden bu mevzuda yorum yapmak çok gerçek olmayacaktır.

Peki sizin görüşünüz ne? Bu görüntülerdeki beşerler hakikaten bir zombi virüsüne maruz kalmış olabilirler mi? Yoksa aldıkları uyuşturucu hususun tesiriyle mi bu türlü davranıyorlar? Açıkçası, bizim fikrimiz zombi virüsünden fazla uyuşturucu unsurun daha ağır bastığı tarafında. Pekala siz bu mevzuda tam olarak ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmında fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking