Teknoloji

120 inç ekran tecrübesi sunuyor! Huawei Vision Glasses tanıtıldı

Huawei, geliştirdiği eserler ile görüntüleme teknolojilerine yeni bir soluk getiriyor. Kullanıcılara 120 inç ekran tecrübesi sunan Huawei Vision Glasses tanıtıldı. İşte Huawei Vision Glasses özellikleri…

Huawei Vision Glasses özellikleri

Huawei, Vision Glasses modelinin daha verimli halde kullanılabilmesi için harici ekran olarak tasarladı. Aygıtın rastgele bir RAM ve depolama ünitesine sahip olmadığını belirtmekte yarar var.

Akıllı gözlükte bulunan ekran, geliştirilen elektronik şoför sayesinde 480 nit parlaklık ve binoküler 1080P çözünürlüğü destekliyor. DCI-P3 renk gamının %90’ına sahip olan aygıt, Alman Rheinland düşük mavi ışık sertifikasıyla karşımıza çıkıyor.

Geniş çerçeve ile dikkat çeken Vision Glasses, Micro-OLED panele sahip. Aygıtta CPU, RAM ve depolama ünitesi bulunmadığı için ne yazık ki harici bir aygıt ile kullanılması gerekiyor.

Huawei Vision Glasses modelinde ne yazık ki batarya da mevcut değil. Bu sebepten ötürü kullanıcılar, akıllı aygıtlarındaki imgeyi Vision Glasses ile deneyimlemek için kabloya gereksinim duyacak.

Huawei Vision Glass’ın fiyatı şimdi belirli değil. 14 Kasım’a kadar ön siparişe sunulacağı açıklanan model, Aralık ayında satış platformlarında resmi olarak görücüye çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!