Teknoloji

1439 TL’ye 2022 model sıfır televizyon! Hem de Türkiye’de!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte televizyonlar da adeta çağ atladı diyebiliriz. Eski tüplü televizyonlardan, inceliği birkaç santim ile ölçülen televizyonlara geçiş yaptık. Elbette bu süreçte televizyonların özellikleri ile birlikte fiyatı da arttı.

Hali hazırda bir teknoloji mağazasına gittiğinizde fiyatların 7000 TL’den başladığını rahatlıkla görebilirsiniz. İşin ucu ise bir oldukça açık. Yani çok yüksek meblağlara televizyon almanız da mümkün. Pekala ya daha ucuz fiyatlara?

Şu bahiste dürüst olmamız gerekiyor. Teknoloji mağazalarında gördüğümüz fiyatlarla, internette sorgulattığımız fiyatlar ortasında çok fark var. Yani mağazada 10 bin TL olarak gördüğümüz bir televizyonu internetteki alışveriş sitelerinde 7000 TL civarında fiyatlara bulmamız çok mümkün.

O yüzden ucuz bir televizyon arıyorsanız birinci adresiniz teknoloji mağazalarından fazla internetteki alışveriş siteleri olmalı. Elbette bu noktada da emniyetli adreslere göz atmanızda yarar var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!