Teknoloji

150.000 TL’lik Oyun Sisteminde Ödüllü PUBG Turnuvası

Ödüllü PUBG turnuvamızda yaşananları ve iştirakçilerinin Acer Thronos ile PUBG performanslarını sizler için kayda aldık. Düzgün seyirler.

Predator Thronos, yeni jenerasyon oyuncular için orijinal bir oyun kabini tecrübesi sunuyor. 1,5 metre uzunluğunda çelik bir yapıya sahip olan eser, beyaz yahut mavi çizgilere sahip çift ton siyah rengiyle etkileyici görünüyor. Oyun içindeki tesirlere nazaran titreyen koltuk, kullanıcının kendisini oyunun içinde üzere hissetmesini sağlıyor. Thronos’un ayarlanabilir koltuğu; ergonomik oturma kısmı dizaynına, ayak koyma yerine ve 140 derece geriye yatabilen bir kabine sahip. Eserde üç adet 27 inç oyuncu monitörüne ve Predator oyuncu bilgisayarına yetecek kadar yer bulunuyor. Predator masaüstü bilgisayar, üç adet Predator monitör ve aksesuarlarla bir ortaya geldiğinde, Thronos bir oyuncu kabininden çok bir oyuncu üssüne dönüşüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!