Telefon

2.5 yaşındaki Samsung modeli nihayet Android 12’ye kavuştu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy A11’i Mayıs 2020’de giriş düzeyi Snapdragon 450 yonga seti ve temel 6,4 inç HD+ ekranla tanıttı. Aygıt geçen yıl Android 11 aldı ve artık nihayet Android 12 alıyor. 2.5 yaşındaki aygıt tüm gecikmelere karşın nihayet beklenen güncellemeyi aldı diyebiliriz.

2.5 yaşındaki Samsung modeli nihayet Android 12’ye kavuştu

Paket, donanım yazılımı sürümü A115FXXU3CVI3 ile birlikte geliyor ve ayrıyeten Ağustos 2022 tarihli “düzinelerce kapalılık ve güvenlik açığını” ele alan bir güvenlik düzeltme eki getiriyor. Galaxy A11’deki Android 12, üstte One UI Core 4.1’e sahip. Bu, telefonun Renk Paleti özelliğini, geliştirilmiş widget’ları ve kullanıcının bunları seçme biçimini alacağı manasına geliyor. Ses çıkış aygıtı artık kilit ekranından seçilebilir ve Karanlık Mod küçük güzelleştirmelerle birlikte geliyor.

Galaxy A11’deki tüm stok uygulamaları geliştirildi – kamera uygulaması daha pak bir dizayna sahip, Galeri daha yeterli sıralama ile geliyor, Samsung Klavye Grammarly için takviye alıyor ve paylaşım menüsü düzeltildi. Güncelleme şu anda Güneydoğu Asya’daki aygıtları vuruyor, fakat yakında öteki sürümleri de gelecek. Ayrıyeten Ayarlar -> Yazılım Güncelleme ve akabinde İndir ve Yükle’de de bulunabilir. Güney Koreli teknoloji devi güncellemeyi sırasıyla tüm bölgelere sunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/