Teknoloji

2 milyon kripto kullanıcısı Walken’i tercih etti!

Kripto para tabanlı sıhhat ve zindelik uygulaması Walken, güçlü piyasa şartlarına karşın bu alanda ilerleme kaydetmeye devam ediyor. Projenin yükselen popülaritesi, en azından kısmen, tokenomikleri ve oynanışıyla açıklanabilir.

2 milyon kripto kullanıcısı Walken’i tercih etti!

Kazanmak için taşı taşınabilir uygulamasının geliştirmesinin herkese açık beta test evresine başlamasından bu yana beş ay geçti ve bu mühlet içinde topluluğun boyutunda değerli bir artış oldu.

Grup birinci olarak 2022 Ağustos’unda bir milyon kayıtlı oyuncuyla bir dönüm noktasına ulaşmayı kutladı; 24 Kasım’da Finbold ile paylaşılan bilgilere nazaran, artık, yalnızca birkaç ay sonra, iki milyon kayıtlı kullanıcıyı aşmayı kutluyorlar.

Walken uygulaması, olağan akıllı telefonlar ve giyilebilir aygıtlardaki hareket dedektörlerini kullanarak kullanıcıların adım sayımlarını takip eder ve akabinde onları, oyunlar ve takas edilemez jetonlar (NFT’ler) için uygulama içi harcamaları için WLKN jetonları ile ödüllendirir.

Uygulama daha sağlıklı bir hayat biçimini teşvik ediyor

Walken, bilhassa daha sağlıklı bir hayat şeklinin teşvik edilmesini kolaylaştırmayı hedefliyor ve bunun tüm bireyler için erişilebilir olması gerektiğine inanıyor. Halihazırda 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcının olması, insanların bu yeni kullanıcı ajansı ve merkezi olmayan denetim çağını merak ettiklerinin bir işareti olabilir.

Özellikle, Walken’in grubu dalgalı kripto piyasasına karşın çalışmalarını geliştirmeye devam edeceğinin garantisini veriyor. Örneğin, kullanıcılar, uygulama kullanıcılarının WLKN tokenlerini sabit yahut esnek şartlar altında stake etmelerine imkan tanıyarak daha geniş bir token uygulamaları ve oyuncu güçlendirme yelpazesi sağlayan Walken Earn’ü dört gözle bekleyebilirler.

Son olarak, ekosistemin öteki kısımlarında Walken Runner piyasaya sürülen birinci ultra gündelik oyun olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al