Teknoloji

31 Aralık 2022 için BNB fiyat tahmini!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat varsayımı, sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Varsayımlar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Kripto para ünitesi bölümü, kripto ticaret platformu FTX’in çöküşünün neden olduğu bir krizin akabinde nihayet bir ölçü toparlanma yaşıyor.

31 Aralık 2022 için BNB fiyat tahmini!

Bununla birlikte, bu çeşit sonuçlar, 23 Kasım’da alınan datalara nazaran BNB’nin yıl sonuna kadar 289,4 $ fiyattan süreç göreceğini varsayım eden CoinMarketCap’teki kripto topluluğunda şimdi fazla inanç uyandırmadı.

Topluluğun basın saatine nazaran kullanılan 768 oydan oluşan varsayımları yanlışsız çıkarsa, bu, 31 Aralık 2022’de BNB’nin evvelkine kıyasla 6,2601 $ yahut -% 2,12 daha düşük bir fiyattan el değiştireceği manasına gelir. Şu anki fiyatı 295,66 dolar.

31 Aralık için toplumsal BNB fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Gelecekteki fiyatıyla ilgili optimistlik olmamasına karşın, BNB Zinciri günde 1,27 milyon etkin adresle yüksek kullanıcı aktifliği kaydediyor ve bu da onu en etkin blok zinciri yapıyor, akabinde 834.000 ile Polygon ( MATIC ) ve 457.000 faal ile Fantom ( FTM ) geliyor. 23 Kasım itibariyle günlük adresler, Nansen dataları gösterdi.

Mevcut durumda, BNB şu anda 295,66 $’dan süreç görüyor ve günlük %12,62’lik sağlam bir artış kaydediyor ve hem haftalık hem de aylık grafiklerinde birincisinde %9,16 ve ikincisinde %8,53 artışla yararlar elde ediyor.

BNB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aynı vakitte, Finbold tarafından 23 Kasım’da alınan CoinMarketCap datalarına nazaran, BNB’nin piyasa bedeli 47,29 milyar dolar olup bu göstergeye nazaran onu dördüncü en büyük dijital varlık yapıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al