Telefon

2022’de alınabilecek en yeterli Xioami modelleri!

Xiaomi, akıllı telefon piyasasına birinci girdiğinde yılda lakin bir yahut iki model çıkarıyordu. Bu sayı vakitle giderek arttı. Günümüzde ise o kadar fazla aygıt üretiyor ki bunların kimilerini Redmi ve POCO formunda 2 farklı markanın ismi altında satışa sunuyor. Pekala 2022 yılında bir Xiaomi akıllı telefon almak istesek en mantıklı seçimler hangileri olurdu?

En âlâ Xiaomi modelleri – 2022

Xiaomi, artık her yıl sayamayacağımız kadar akıllı telefon modeli tanıtıyor. Doğal bunların bir kısmı belirttiğimiz üzere diğer markaların isimleri altında kimileri da sırf muhakkak ülkelere ve bölgelere özel olarak satışa sunuluyor.

Bu durumun hem avantajları hem de dezavantajları var. En büyük avantaj olarak neredeyse her fiyata ve bütçeye uygun ve de kendi içerisinde rekabet ortamı olan bir eser gamı oluşunu verebiliriz. Örneğin orta segmentte performans için amiral gemisi işlemcili bir model ya da en güzel ekran tecrübesini sunan diğer bir versiyonu nu bulabilirsiniz.

Fakat dezavantaj olarak da tekrar bu eser sayısını veriyoruz. Çünkü Apple üzere 4 model yapmak yerine 20 eseri birden piyasaya sürünce bunların tamamına süratli güncelleme takviyesi vermek imkansız bir hal alıyor. Üstelik her yıl bir o kadar daha aygıt gelince işler çığırından çıkabiliyor. Bu nedenle her segmentten sadece bir aygıtı belirledik. İşte en güzel Xiaomi modelleri…

Amiral gemisi: Xiaomi 12 Pro

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi