Teknoloji

2023 model Tofaş Şahin Türkiye’de satışa çıkıyor! Fiyatı belirli oldu

Tofaş Şahin ile ilgili yeni detaylar geldikçe teknolojioku.com kullanıcılarıyla paylaşmaya devam ediyoruz. 2023 model Tofaş Şahin üzerinde pek çok argüman ve söylenti ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Tofaş Şahin’in Türkiye’de satışa çıkmasının mutlaklaşması araba tutkunlarını bir oldukça heyecanlandırdı.

Tofaş efsaneleşen muvaffakiyetini Şahin, Doğan ve Kartal ile yakaladı. Bunu artık hepimiz biliyoruz. Tofaş Şahin 2023 yılında tekrardan yollara inmeye hazırlanması ezelden bugüne tutkunlarını bir epey sevindirdi diyebiliriz.

Ülkemizde vaktinin en tanınan arabalarından biri olan Tofaş Şahin nerede üretilecek ve hangi ülkelerde satışa sunulacak? İşte Tofaş Şahin ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar…

Ortaya atılan yeni teze nazaran Tofaş Şahin’in 2023 model yeni versiyonunu Etiyopya üretecek. 2023 model Şahin elektrikli bir motorla gelecek ve tam otomatik olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!