Teknoloji

2023’te Bitcoin’i neler bekliyor? Analistler yorumladı!

Çoğu kripto para ünitesi, FTX çöküşünün neden olduğu şoktan yavaş yavaş kurtulmaya başladığından, Bitcoin ( BTC ) de bir istisna değildir ve destekçileri, olumlu fiyat göstergelerinden ikna olarak onun yükseliş geleceğine inanmayı bırakmayı reddediyor.

2023’te Bitcoin’i neler bekliyor? Analistler yorumladı!

Kripto tahlil firması TradingShot’taki uzmanlar, “farklı vakit dilimlerinde enteresan bir fraktal tahlil gözlemlediler, Bitcoin geçen haftanın en düşük düzeyinde kalırsa, 2023’te güçlü bir rallinin mümkün olduğunu gösteriyor.”

Bitcoin fraktal tahlili. Kaynak: TradingShot

Spesifik olarak, uzmanların kelam konusu rallinin mümkün olması için Bitcoin’in tutması gerektiğini söylediği düzey 16.628 doların üzerinde. Olursa, fraktal tahlil, 2024 yılına kadar tahminen de 95.000 $’a kadar bir yükseliş potansiyeli artışı görüyor.

Diğer göstergeler ne öneriyor?

Bir öteki olumlu teknik tahlil (TA) göstergesi, önde gelen Bitcoin analisti ve PlanB olarak bilinen Hollandalı kurumsal yatırımcının 13 Kasım’da işaret ettiği üzere, Bitcoin için müspet kalan 200 haftalık hareketli ortalamadır (MA).

Bitcoin 200 haftalık hareketli ortalama. Kaynak: PlanB

Analistin grafiği, PlanB’nin FTX likidite krizine atıfta bulunarak belirttiği üzere “bir yıl daha, diğer bir borsa temerrüdü” de dahil olmak üzere son aylarda kripto piyasasını saran zorluklar boyunca Bitcoin fiyatının 200 haftalık MA’nın üzerinde kaldığını gösteriyor.

Tweet’e yaptığı açıklamada ayrıyeten şunları vurguladı:

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking