YouTube

Elon Musk’a yan gözle bakan Twitter’dan kovuluyor!

Bunlardan biri de Elon Musk’ın Twitter’ın birçok ülkede yavaş kalması nedeniyle özür dileyen tweet’ine karşılık veren Eric Frohnhoefer. Frohnhoefer, Android için Twitter’da altı yıl çalıştıktan sonra Musk’ın bir açıklamasının “yanlış” olduğunu söyledikten sonra işten kovuldu.

Frohnhoefer, Musk’ın Tweetine “çok yavaş” olan Android için Twitter’ı düzeltmek için ne yaptığını sorarak karşılık verdi. Grubunun uygulama için yaptığı çalışmaları paylaşan ve yavaşlıkla ilgili birkaç neden sıralayan Frohnhoefer: “Birincisi, uygulama çok az kullanılan kimi özelliklerle dolu. İkincisi, süratle ve performansla ilgili yıllardır biriken bir teknoloji borcumuz var. Üçüncüsü, ağ cevaplarını beklerken çok vakit harcıyoruz.” dedi.

Elon Musk’a yan gözle bakan Twitter’dan kovuluyor!

Musk ve Frohnhoefer ortasındaki tartışma birkaç mesaj dizisinde devam etti. Bir kullanıcı ise Frohnhoefer’a işverenine özel olarak bilgi vermesi gerektiğini söylediğinde, Musk “Belki de özel olarak sorular sormalı. Tahminen Slack yahut e-posta kullanarak” cevabını verdi. Ardındanda Twitter’daki herkese Fronhoefer’ın kovulduğunu bildirdi.

Eski Twitter uygulama mühendisi, Forbes’a işten çıkarılmasıyla ilgili Twitter’dan hiçbir bildirim almadığını ve dizüstü bilgisayarının “bir anda kapandığını” söyledi. “Artık şirket içinde kimse kimseye güvenmiyor” diye ekledi. Eski Twitter çalışanı, Musk misyona gelmeden evvel “insanlar daha açıktı ve her şey tenkide açıktı ve artık ise durum değişti” dedi.

Bloomberg, Ben Leib isimli öbür bir mühendisin de kovulduğunu doğruladı. Leib, Musk’ın birebir özür tweet’ine de cevap vererek, “Twitter’da vakit çizelgeleri altyapısının eski teknoloji lideri” olarak, yeni işvereninin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi. Üçüncü kişi ise Musk’ın tweet’ine cevap verdikten sonra kovulduğunu açıklayan şirketin teknoloji başkanı Sasha Solomon oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al