Teknoloji

2023’ün en çok kazandıran 5 kripto para ünitesi

Kripto para piyasası, birden fazla varlığın kazanımları sürdürmek için hayati kıymet taşıyan temel takviye düzeylerini geri kazanmasıyla sonuçlanan küçük bir boğa koşusu yaşıyor. Yatırımcılar, rallinin piyasanın geçen yılki uzun vadeli düşüş hissiyatından çıkmasına yardımcı olmak için çok değerli olacağını umuyor.

2023’ün en çok kazandıran 5 kripto para birimi

Çoğu dijital varlık ralli yaparken, birkaç madeni para yeni yıl için en çok kazananlar olarak ortaya çıkmanın yolunu açıyor. Aşağıda Finbold, CoinMarketCap’te takip edildiği üzere piyasa bedeline nazaran birinci 100 kripto para ortasında 2023’te şimdiye kadarki karlara nazaran birinci beş kripto para ünitesini listeledi.

2023’ün en çok kripto kazananları. Kaynak: CoinMarketCap

Aşağıda, 2023’te en çok kazandıran varlıkların dökümü yer almaktadır.

Lido DAO (LDO)

Lido DAO ( LDO ), önde gelen Ethereum ( ETH ) likit staking tahlillerinden biridir. Varlık, genel yükseliş hissi ve muhtemel ağ gelişmelerinin yardımıyla kripto piyasasının doruğuna ulaştı.

Bu doğrultuda, Lido’nun rallisi, yaklaşan Ethereum Şangay yükseltmesinin duyuru tarihi ile tıpkı vakte denk geldi. Yükseltme Mart ayından evvel başlatıldığında, yatırımcıların paylı Ethereum’larına erişmesi bekleniyor ve Lido Finance bundan faydalanmaya hazırlanıyor. Ağ, stake edilen Ethereum’un değerli bir kısmını oluşturur ve para çekme süreci başlatıldığında yarar sağlamaya hazırdır. Basın vaktinde LDO, yılbaşından bugüne (YTD) %67,84 karla 1,79 dolardan süreç görüyordu.

LDO yılbaşından bugüne fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Solana (SOL)

Solana ( SOL ), çökmüş FTX kripto para borsası ile alakasına ait son tasaları üzerinden atmayı başardı. Kaygılar, ağın geleceğine ait soruların ortaya çıkmasına ve pahada kıymetli bir düşüşe neden oldu.

Ancak SOL, Bonk (BONK) kripto para ünitesi etrafındaki yutturmacadan bir cankurtaran halatı bulmuş üzere görünüyordu. Shiba Inu’yu ( SHIB ) yansıtmayı amaçlayan göğüs coin, Solana non-fungible token ( NFT ) topluluklarına havadan atıldı ve Solana kıymetli bir fiyat artışı kaydetti. Bu çizgide, SOL %57,46 ralli yaptı ve basın anına kadar 15,42 dolardan süreç görüyor.

SOL yılbaşından bugüne fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aptos (APT)

Web3 merkezli token, piyasanın geri kalanıyla temaslı olarak yükseliyor. Enteresan bir biçimde, belirteç, blok zincirinde aktiflik eksikliği ve en az kullanım durumları ile ilgili telaşları ortadan kaldırıyor, bu da geleceğe ait spekülasyonlara yol açan bir faktör.

Gerçekten de Aptos, blok zincirine yönelik risk sermayesi finansmanı ile ilgili ilgi üzerine inşa edilmiştir.

APT yılbaşından bugüne fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Zilliqa (ZIL)

Bir süreç sürece blok zinciri olan Zilliqa ( ZIL ), 2022’deki en faal kripto para üniteleri ortasında yer aldı. Lakin varlık, Kasım ayı civarında ayılar tarafından baskı altına alındı.

O vakitten beri ZIL, planlı ağ geliştirme ve öteki bölümlere muhtemel teşebbüs ile geçen yıl kaldığı yerden devam etmiş görünüyor. Topluluğun yutturmacasına şahit olan varlığın, oyuna girmeyi planladığı bildiriliyor. ZIL şu anda %38,86’lık YTD yararlarıyla 0,02 $’dan süreç görüyor.

ZIL yılbaşından bugüne fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kava (KAVA)

Cosmos ( ATOM ) ağının suratını ve birlikte çalışabilirliğini birleştiren birinci katman blok zinciri, son vakitlerde fiyat patlaması yaşayan altcoinler ortasında öne çıkarak toparlanıyor.

Kava ( KAVA ) rallisinin, ekibin yol haritasını gerçekleştirmeye yaklaşması üzere hızlandırılmış ağ gelişimi tarafından desteklendiğini belirtmekte yarar var. Geliştirme faaliyeti, Kava’yı merkezi olmayan finans ( DeFi ) için tek adres haline getirmeyi amaçlıyor. KAVA, 2023’te %37,49 paha kazanarak 0,73 dolardan el değiştiriyor.

KAVA yılbaşından bugüne fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Son olarak, vurgulanan belirteçler, kayıtlı çıkarları sürdürmek üzere kuvvetli bir vazifeyle karşı karşıya. Bununla birlikte, FTX çöküşünün mümkün genişletilmiş tesirleri ve makroekonomik faktörler göz önüne alındığında, kripto piyasasında devam eden bir belirsizlik var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al