Teknoloji

21 Kasım haftası: İzlenecek kripto para üniteleri

Piyasa, FTX kripto para ünitesi borsasının çöküşünün tesiriyle uzlaşmaya varırken, Bitcoin ( BTC ) üzere yerleşik kripto para üniteleri, her iki tarafta de güçlü bir fiyat hareketi sinyali olmadan konsolide oluyor. Birebir vakitte, birden fazla alternatif madeni paranın (altcoin) fiyatları yüksek dalgalanma yaşadı.

21 Kasım haftası: İzlenecek kripto para birimleri

Bu çizgide, son vakitlerde birkaç altcoin, hakim ayı piyasasına karşın öne çıkmak için güçlü bir satın alma baskısı çekti. Altcoinler, bilhassa belli kullanım durumlarına odaklanmanın yanı sıra sürdürdükleri anlatı nedeniyle ilgi odağı haline geldi. 21 Kasım haftası için dikkat edilmesi gereken altcoinler aşağıdadır.

Ave (AAVE)

Merkezi olmayan finans ( DeFi ) borç verme protokolü, token’ın Robinhood’da listelenmesi üzere olayların tetiklediği bir paha patlaması yaşadı. Belirteç, lokal belirteci YAM olan deneysel bir DeFi protokolü olan Yam Finance’in lansmanından da yararlandı.

Özellikle Aave, faiz ödemelerini ve kripto para yatırma süreçlerini kolaylaştıran platform ile kullanıcıların farklı kripto para ünitelerini ödünç almasına ve ödünç vermesine imkan tanıyan, kolay kolay benimsenebilecek varlıklar ortasında olduğu lanse ediliyor. Ayrıyeten kripto ticareti uzmanı Michael van de Poppe , gelecekte Aave fiyatı ile temeller ortasında bir kopukluk olabileceği konusunda uyardı.

Bu ortada, token basına nazaran 61 $ kıymetindeydi ve haftalık yaklaşık %5 artış kaydetti.

AAVE yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold.

XRP

XRP, Ripple ile Menkul Değerler Borsası Kurulu ( SEC ) ortasındaki davadaki olumlu gelişmelerin ortasında alım baskısını sürdürdü . Bahis bir sonuca yaklaşırken, Ripple takımı birkaç galibiyet elde etti ve hukuk uzmanları, düzenleyicinin davayı kaybedebileceğini varsayım ediyor. Genel olarak, mahkeme Ripple lehine karar verirse, problem XRP için yükseliş olarak görülüyor.

Aynı vakitte, XRP topluluğu, tokenin yılı olumlu bir notla bitireceğine dair yükselişi söz ediyor. Bu durumda, CoinMarketCap projeleri topluluğu XRP, 31 Aralık 2022’ye kadar 0,4 dolardan süreç görecek. Yayınlandığı tarihte, token 0,38 dolardan süreç görüyordu ve haftalık yaklaşık %9’luk çıkarlar kaydediyordu.

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ancak, topluluğun yükseliş eğilimi teknik tahlile yansımadı. Bir özet, 15’te satış yapılmasını tavsiye ederken, hareketli ortalamalar 13’te ‘güçlü satış’ içindir. Osilatörler de ikide ‘satmak’ içindir.

Trust Wallet Jetonu (TWT)

TWT , likidite tasalarının kripto alanına yayıldığını gören FTX destanının direkt bir yararlanıcısıdır. Bilhassa, FTX’in çöküşünden sonra birden fazla yatırımcı, ihtiyati önlem olarak kripto varlıklarını kendi kendine emanet edilen cüzdanlara aktarmayı seçti ve Trust Wallet, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun takviyesini aldıktan sonra kritik bir maksat haline geldi.

Borsalar, öz-saklama cüzdanlarına bir varlık çıkışını durdurmak için rezerv delillerini yayınlamak için harekete geçerken bile geçen hafta token kazandı. 18 Kasım prestijiyle token, 450 doların üzerinde sermaye çekerken %90’ın üzerinde rekor yarar elde etti . Basın vaktinde TWT, son yedi günde %18’in üzerinde çıkarla 2,06 dolardan süreç görüyordu.

TWT yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Chiliz (CHZ)

Taraftar jetonu ağı, FIFA dünya kupasının oluşumuyla paralel olarak yükseldi. Chiliz (CHZ ) ağı, spor ekiplerinin iştirak ve teşvikler için taraftar jetonları geliştirmesine imkan tanır.

Ancak, CoinMarketCap’teki Chiliz topluluğu düşüş eğilimini sürdürüyor . Topluluk, tokenin 31 Aralık 2022’de ortalama 0,2035 $ fiyatla süreç göreceğini varsayım ediyor. Basın vaktinde CHZ, yedi gün içinde %12’nin üzerinde kar elde ederek 0,2 $’dan süreç görüyordu.

CHZ yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Polygon (MATIC)

Hâkim piyasa belirsizliğinden bir darbe almasına karşın, MATIC’in kıymeti küçük olumlu çıkarlar elde etti ve tokeni ayı piyasasının ortasında öne çıkardı. Jetonun yükselişi, ana akım haline gelen Polygon’un devam eden işaretlerine bağlanabilir.

Dikkate bedel benimsemelerden biri, kullanıcıların Instagram’da misli olmayan jetonları ( NFT’ler ) basmasına, sergilemesine ve satmasına imkan tanıyan Polygon by Meta’yı (NASDAQ: FB ) kullanmaktır. Tıpkı vakitte ağ, başlatılan protokol sayısında bir artış kaydetti. Mevcut durumda, Polygon yedi gün içinde yaklaşık %2’lik küçük karlarla 0,87 dolardan süreç görüyor.

MATIC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al