Teknoloji

25 Aralık (2022 Noel Günü) için Terra Classic (LUNC) fiyat tahmini!

Bayram devrine girerken, kripto para piyasası, FTX’in çöküşünün ve alanı çevreleyen düşüş hissinin akabinde toparlanma belirtileri gösteriyor.

25 Aralık (2022 Noel Günü) için Terra Classic (LUNC) fiyat tahmini!

Terraform laboratuvarlarının çöküşüne karşın en trend varlıklar ortasında yer almaya devam eden tokenlardan biri, çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin orjinal zinciri olan ve yalnızca 24 saatte %12 kıymet kazanan Terra Classic ( LUNC ) tokenidir. Sırf 2 Aralık’ta LUNC’nin piyasa kıymetine 100 milyon doları aşan bir ekleme yaptı.

Finbold’un edindiği tarihî bilgilere nazaran, geçen Noel’de eski ismiyle LUNA olarak bilinen LUNC, 95,83 dolardan süreç görüyordu. Lakin, çöküşün ve müteakip kurtarma planının akabinde, mevcut zincir ve token yine markalandı.

CoinCodex.com kestirimine nazaran, çeşitli teknik tahlil (TA) göstergelerini hesaba katarak, LUNC’nin 2022 Noel günü iddiası, varlığın 25 Aralık’ta 0,000106 $’da süreç görmesi bekleniyor. Mevcut durumda LUNC, % -39’luk bir düşüşe işaret eden 0,000175 $’dan süreç görüyor.

LUNC Noel günü fiyat kestirimi. Kaynak: CoinCodex

LUNC yıl sonu fiyat tahmini

Yayın sırasında kripto para piyasası yeşildeyken, tacirler ve yatırımcılar LUNC’nin 2022 Noel Günü’nde mevcut fiyatından daha düşük süreç göreceğini varsayım ettiklerinde şaşırabilirler. Bununla birlikte, CoinCodex TA göstergelerine nazaran Terra Classic’in 27 Aralık’ta yükseleceği ve akabinde 31 Aralık’a kadar 0,000211 $’dan süreç göreceği kestirim ediliyor.

Ayrıca CoinMarketCap’teki kripto topluluğu , yıl sonuna kadar Terra Classic’in durumuyla ilgili optimistliğini kaybetmeyecek ve benzeri halde 25 Kasım’da alınan datalara nazaran 31 Aralık 2022’de ortalama 0,000258 ABD doları fiyatla süreç göreceğini iddia ediyor.

LUNC teknik tahlil tablosu. Kaynak: TradingView

Bu göstergeler daha yakından incelendiğinde, hareketli ortalamalar (MA) 1 ile ‘nötr’ bölgede. Bu ortada, osilatörler 7’de ‘al’ hassaslığına, 9’da ‘nötr’e karşı ve ‘sat’ hassaslığına eğiliyor.

Yayınlandığı sırada 0,0001738 $ olan LUNC, günde %0,76 ve son yedi günde %10,71 artışla süreç görüyordu.

LUNC 1 haftalık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Terra Classic’in toplam piyasa bedeli, yayınlandığı tarihte 1,03 milyar dolardı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking