Teknoloji

25 Aralık (2022 Noel Günü) için XRP fiyat tahmini!

Kripto para borsası Coinbase’in 29 Kasım’da XRP için cüzdan takviye hizmetlerini sonlandıracağı haberine karşın, piyasa kıymetine nazaran yedinci sıradaki dijital varlığın fiyatı büyük ölçüde değişmedi.

25 Aralık (2022 Noel Günü) için XRP fiyat tahmini!

Ripple ve Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu ( SEC ) ortasındaki yasal savaş devam ederken, topluluktaki birçok kişi blockchain şirketini destekleyecek ve bayram periyodu boyunca XRP’yi yakından takip edecek.

Bu doğrultuda, Finbold tarafından elde edilen tarihî datalara nazaran, son iki Noel’de XRP, yıldan yıla (YoY) istikrarlı bir büyüme kaydetti. CoinCodex.com varsayımına nazaran, birkaç teknik tahlil (TA) göstergesini hesaba katarak, XRP’nin 2022 Noel kestirimi düşüş eğilimi gösteriyor ve varlığın 25 Aralık’ta 0,308 $’dan süreç görmesi bekleniyor. Mevcut durumda, XRP 0,391 dolardan süreç görüyor ve bu da % -21’lik bir düşüşe işaret ediyor.

XRP fiyat kestirimi. Kaynak: CoinCodex

XRP’nin 2022 ayı Noel’i

Özellikle, 25 Aralık 2021’de XRP, 2020’deki 0,31 ABD Doları kıymetinden yıldan yıla yaklaşık %193,5 artış kaydederek 0,91 ABD Dolarından süreç gördü.

XRP 1 yıllık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu yıl tatil dönemine yaklaşırken, piyasa ortamının 2021’e kıyasla hala olumsuz olduğunu belirtmekte yarar var. XRP, SEC ile devam eden davadan olumsuz etkilenmiş olsa da, kripto para piyasası bir bütün olarak 2021’de bir boğa koşusu gördü.

Buna ek olarak, jeton, süratle artan enflasyon ve bir dizi yüksek profilli olay ile karakterize edilen bir bağlamda kullanılıyor. Örneğin Terra (LUNA) ekosistem krizi ve FTX kripto borsasının çöküşü, varlığın bedelini olumsuz etkiledi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking