Teknoloji

30 Kasım 2022 için Ethereum (ETH) fiyat varsayımı

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi sadece kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Varsayımlar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, kripto para ünitesi sanayisi, tekrar 1.500 dolar düzeyinin altına düşen Ethereum ( ETH ) dahil olmak üzere varlıklarının birçoklarında aşağı istikametli hislerle uğraş ediyor, lakin kripto topluluğu geleceği konusunda optimist görünüyor.

30 Kasım 2022 için Ethereum (ETH) fiyat tahmini

CoinMarketCap üyeleri tarafından platformun Fiyat Varsayımı özelliğini kullanan oyların sayısı, kripto topluluğunun, 8 Kasım 2022’deki bilgilere nazaran Ethereum’un 30 Kasım 2022’de ortalama 1.537 $ fiyatla süreç göreceğine olan inancını gösteriyor.

Spesifik olarak, bu sonuçlar, basın vaktinde platformda verilen 2.342 oydan kaynaklanıyor ve merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının fiyatının mevcut fiyatına kıyasla 86,41 $ yahut +%5,96 oranında artmasını temsil ediyor.

30 Kasım için Toplumsal ETH fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

Yıl sonuna kadar, kripto topluluğu, ETH’nin 31 Aralık 2022’de ortalama 1.600 $ fiyatla el değiştirmesini bekleyerek daha da fazla optimistlik gösteriyor. Bu varsayım gerçekleşirse, 149.14 $ yahut +10.28 $’lık bir güzelleşme manasına gelir.

ETH teknik analizi

Aynı vakitte, Ethereum’un teknik tahlil (TA) göstergeleri, günlük özeti, hareketli ortalamalara (MA) emsal formda, 16’da “güçlü bir satış” hissine işaret ediyor ve “güçlü satış” öneriyor.

Bu ortada, osilatörler biraz daha yumuşak ve 8 Kasım’da piyasa tahlil platformu TradingView’den elde edilen datalara nazaran, 4’te bir ‘satış’ hissiyatı gösterirken, bunların çoğunluğu (yani, 7) ‘nötr’ bölgeyi işgal ediyor.

ETH 1 günlük teknik tahlil. Kaynak: TradingView

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!