Teknoloji

31 Aralık 2022 için Dogecoin (DOGE) fiyat tahmini!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat iddiası, sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Varsayımlar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Kripto para piyasasının çoğunluğu hala kırmızı denizde yüzüyor olsa da, Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere varlıklarının birden fazla, kripto topluluğunun gelecekteki hareketleri hakkında varsayımlarda bulunmasına yol açan yatay bir ticaret modelinde konsolide olmaya başlıyor.

31 Aralık 2022 için Dogecoin (DOGE) fiyat tahmini!

Tesadüf yapıtı , platformun Fiyat Varsayımı aracını kullanarak oy kullanan CoinMarketCap üyeleri, Finbold tarafından 16 Kasım’da alınan bilgilere nazaran, DOGE’nin 31 Aralık 2022’ye kadar ortalama 0,09862 $ fiyatla süreç göreceğini iddia ediyor.

Topluluğun 840 oydan oluşan iddiaları hakikat çıkarsa, dijital varlığın mevcut fiyatı olan 0,08552 $’a 0,0131 $ yahut +% 15,32 artış manasına gelir.

31 Aralık için toplumsal DOGE fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Yatırımcıların göğüs belirteciyle ilgili dikkatli iyimserliği, geçen hafta DOGE sahiplerinin istikrarlı artışında da gösteriliyor; onu tutan eşsiz adreslerin toplam sayısı 16 Kasım’da 4.456.345’te duruyor ve değerli bir düşüşün akabinde %1.49’luk bir toparlanmayı temsil ediyor.

DOGE 1 aylık sahipler tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

DOGE için mümkün kullanım durumları

Dogecoin için işler her iki tarafta de gidebilir olsa da , topluluğun iyimserliği ve potansiyel kullanım durumları birleştiğinde, yakın gelecekte merkezi olmayan finans ( DeFi ) belirteci için yükseliş eğilimi gösterebilir.

Cardano ( ADA ) kurucusu Charles Hoskinson’ın vurguladığı üzere, Dogecoin, profil doğrulama üzere kimi toplumsal medya problemlerini çözmek ve birebir vakitte misli olmayan tokenlar çıkarmak için bir yan zincir ve bir “reklam ve doğruluk belirteci” olarak konuşlandırılabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking