Telefon

Netflix bomba üzere bir sinemayla geliyor! The Dating Game

Netflix’teki The Dating Game hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Dating Game , Anna Kendrick tarafından yönetilen ve Ian MacAllister McDonald tarafından yazılan yeni bir Netflix Özgün hata drama sineması. Pitch Perfect, Trolls ve Twilight Saga’daki oyunculuğuyla tanınan Kendrick, birinci direktörlük denemesini yapacak. Bu özellik, Kendrick’in Stowaway’den sonra rol aldığı ikinci yepyeni sinema olacak .

Kendrick’e The Dating Game‘de üretimci olarak katılanlar ortasında Roy Lee ( IT ), JD Lifshitz ( Barbarian ), Raphael Margules ( The Vigil ) ve Miri Yoon ( I Love You, Phillip Morris ) yer alıyor. AGC Studios, The Dating Game’in yapımcılığını üstlenen stüdyodur .

Dating Game’in konusu nedir?

Filmin özeti IMDb’den alınmıştır:

Rodney Alcala, tanınan TV oyun programı “The Dating Game”de yüzsüzce yer alıp bir randevu kazandığında, bir vefat çılgınlığının ortasında bir katildi.

Rodney Alcala kimdi?

Ünlü bir Amerikan seri katili olan Rodney Alcala, 1968-1979 yılları ortasında etkindi, lakin beş kişinin hayatını kaybettiği iki yıllık bir cinayet çılgınlığının akabinde 79′ Temmuz’unda yetkililer tarafından yakalandı.

Alcala’nın kurbanlarının gerçek sayısı şimdi belirlenmedi. Kesin olarak sekiz cinayetle irtibatlıydı, fakat cinayetten cinsel hatalara kadar gerçek kurban sayısı 130 kadar yüksek olabilir. Alcala’nın elinde kurbanların binden fazla müstehcen fotoğrafı vardı ve bunların kimileri daha sonra soğuk kayıp hadiselerine yardım et.

Daha yaygın olarak “Dating Game Killer” olarak bilinen takma isim, 1978’de cinayet çılgınlığının ortasında şova çıkması nedeniyle Alcala’ya verildi.

Alcala mevt cezasına çarptırılmıştı, lakin 77 yaşında California, Corcoran’da “belirtilmemiş doğal nedenlerle” öldü.

Dating Game’in oyuncuları kimler ?

Film için yalnızca iki oyuncu onaylandı.

Anna Kendrick, Rodney Alcala’nın müsabakayı kazandıktan sonra bir randevu kazandığı The Dating Game’deki yarışmacı Cheryl Bradshaw rolünde.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al