Teknoloji

Cardano Vakfı, 2023 için ADA planlarını özetliyor! işte değerli notlar!

Kripto para piyasası, FTX çöküşünün yankılarıyla çaba etmeye devam ederken, Cardano Vakfı’nın CEO’su Frederik Gregaard da dahil olmak üzere Cardano ( ADA ) grubu, platformunun geleceği konusunda optimist.

Cardano Vakfı, 2023 için ADA planlarını özetliyor! işte kıymetli notlar!

Gregaard, Learn Cardano’s’a söylediği üzere, “hem kısa hem de uzun vadede nitekim iğneyi hareket ettireceğine” inandığı ve ekosistemin topluluğu dışında olgunlaşmasını beklediği 2023 Cardano planları konusunda heyecanını lisana getirdi. Peter Bui, 15 Kasım’da yayınlanan bir röportajda şu açıklamalarda bulundu;

“Heyecanlandığım çok şey var. Şu anda hakkında konuşamayacağım kimi entegrasyonlar var, lakin bunların ineceğini umuyorum zira hem kısa hem de uzun vadede iğneyi nitekim hareket ettirecekler. Lakin sanırım asıl heyecanlandığım şey, Cardano’nun bugün Cardano’yu tanıyan ve seven insanların dışında olgunlaştığını görmek, zira etrafımızda gördüğümüz şey bir karışıklık.”

Cardano’nun mevcut düzensizliğe karşı avantajlarını daha fazla sıralayan Gregaard, platformun “yerel topluluklarda çalışmaya, gelişmeye, uygulamaya ve bedel katmaya devam ettiğini ve blok zinciri oluşturmanın ve dünya çapında uygulamanın yeni yollarını keşfetmeye devam ediyoruz” dedi.

Ev sahibi tarafından, topluluğun platformun gelişmesine yardımcı olmak için neler yapabileceği sorulduğunda, Cardano Vakfı CEO’su en değerli şeyin Cardano’nun kullanım durumları hakkındaki kelamı token sahipliğinin ötesine yaymak olduğunu söyledi:

“Blockchain’in sahiden nerede paha kattığı hakkında çok az bilgi var ve iğneyi hareket ettirebileceğimiz, işleri kurtarabileceğimiz, yeni işler meydana çıkarabileceğimiz, sürdürülebilir bir ayak izi oluşturabileceğimiz, işletim modellerini değiştirebileceğimiz pek çok bölüm var, lakin çok var bu kullanım durumları hakkında çok az bilgi var.”

İkinci kısım, “[blockchain hakkında] eğitimin çok daha fazla kullanılabilir, tüketilebilir ve birden fazla lisanda ve sunum biçiminde erişilebilir olmasını sağlamak.”

Cardano Vakfı’nın, okullar ve işyerleri üzere lokal topluluklarda blockchain dersleri için istekli olmak da dahil olmak üzere, bunu başarmak için gerekli araçları “denemekten ve tedarik etmekten çok memnun olacağını” vurguladı.

Ekosistem genişlemeye devam ediyor

Bu ortada Cardano, Finbold’un bildirdiği üzere, son iki yılda akıllı kontratlar ve ölçeklenebilirlik getirme, kripto cüzdanlarında süratli bir büyüme kaydetme ve bir haftada 30.000’in üzerinde ekleme dahil olmak üzere birçok güzelleştirmeden geçti.

Cardano’nun, Web2 ve Web3 öğelerini problemsiz bir halde tek bir arayüze bağlamayı vaat eden ve grubun oyunun kurallarını değiştirdiğini düşündüğü Lace isimli yeni bir hafif çok zincirli kripto cüzdanı geliştirdiğini de belirtmekte yarar var.

Basın vaktinde, Cardano’nun ADA token’ı, kripto para piyasasının düşüşü geçen haftaki şokun akabinde yavaşlamaya başladığından, gün için %1,30 ve hafta genelinde %6,49 düşüşle 0,3362$’dan el değiştiriyordu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking