Teknoloji

31 Aralık 2022 için Terra Classic (LUNC) fiyat tahmini!

Sorumluluk reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi, sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Varsayımlar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Kripto para ünitesi sanayisi, makus şöhretli Terra’nın ( LUNA ) tekrar markalanmış versiyonu Terra Classic ( LUNC ) dahil olmak üzere, tesirleri taşan ve dijital varlıkların birçoklarının satılmasına neden olan FTX skandalının akabinde hala gayret ediyor.

31 Aralık 2022 için Terra Classic (LUNC) fiyat tahmini!

Bununla birlikte, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu, yıl sonuna kadar Terra Classic’in durumu hakkında optimistliğini kaybetmeyecek ve 25 Kasım’da alınan bilgilere nazaran 31 Aralık 2022’de 0,0002582 $’lık bir medyan fiyattan süreç göreceğini iddia ediyor.

Basın saatine nazaran kullanılan 1.356 oy sonucu topluluk üyelerinin iddiaları yanlışsız çıkarsa, bu şu anda 0.0001577 $’dan süreç gören LUNC’nin fiyatında 0.0001005 $ yahut +% 63.76’lık bir artış manasına gelir.

31 Aralık için toplumsal LUNC fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

Olduğu üzere, yükseliş varsayımları, LUNC’nin 22 Kasım’da 28 milyardan fazla LUNC jetonunun yakıldığını ve mevcut toplam arzın yaklaşık %0,4’ünü oluşturduğunu belirten umut verici yakma güncellemesinin çabucak akabinde geliyor.

Bunun da ötesinde, Terra Grants Vakfı (TGF), blok zincirinin tekrar canlanmasına katkıda bulunan geliştiriciler, doğrulayıcılar ve öteki topluluk üyeleri için ayrılan 750 milyon LUNC belirtecinden katkıda bulunanları ödüllendirmeyi amaçlayan Teklif 10946 ile birinci teşebbüsü sundu.

LUNC teknik analizi

Teknik tahlil (TA) göstergeleri açısından, TradingView’in 1 haftalık göstergelerine dayanan özet şu anda Terra Classic’in 2’de ‘alış’ bölgesine, yeniden 2’de olan ‘sat’a ve ‘nötr’e gerçek salındığını gösteriyor.

Bu sonuç, hareketli ortalamalar (MA) göstergesinin ve osilatörlerin özetidir; birincisi “satış” alanında 2’de durur (“al” için 1 ve “nötr” için 0’ın aksine) ve ikincisi “güçlü” manasına gelir 1’de “al”, 0 “sat”ı yahut “nötr”ü gösterir.

Geçtiğimiz birkaç ayda, LUNC, birden fazla kripto para ünitesinin genel modelini takip eden birkaç istisna dışında, istikrarlı bir düşüş modeliyle süreç görüyor. Mevcut durumda LUNC, gün için %3,04 ve evvelki yedi güne nazaran %12,47 düşüşle 0,0001577 $’dan süreç görüyor.

LUNC yılbaşından bugüne fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Aynı vakitte, 25 Kasım’da Finbold tarafından alınan datalara nazaran, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin piyasa kıymeti 942.03 milyon dolar düzeyinde bulunuyor ve bu göstergeye nazaran 42. en büyük varlık pozisyonunu koruyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al