Teknoloji

48.000 Bitcoin yer değiştirdi! Bitcoin yükselecek mi?

Kripto para piyasalarındaki dalgalanma devam ederken borsalar ortası kripto transferleri de artarak devam ediyor. Son olarak Güney Koreli Blockchain tahlil şirketi CryptoQuant‘ın tahliline göre 48.000 Bitcoin (BTC) kripto para borsası Coinbase’den çıkarıldı. Bu fiyatın üst istikametli hareket edeceğine yönelik soru işaretleri oluşturdu.

48 bin Bitcoin çıktı

Güney Koreli analitik şirketi CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, ABD merkezli en büyük borsa olan Coinbase’den büyük ölçüde Bitcoin çekildiğini gösteren bir ekran imajı paylaştı. Paylaşım sonrası dikkatleri çeken meblağ akıllara “Acaba Bitcoin yükselecek mi?” sorusunu getirdi.

Bununla birlikte paylaşımda tüm bu kriptoların finansal kurumlar tarafından kaydırıldığını belirtildi. Bu, mevcut BTC/USD döviz kurunda yaklaşık 1 milyar dolara tekabül ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/