YouTube

Ünlü Twitter fenomenin hesabı ikinci defa askıya alındı

Sosyal medyanın gelişmesi ve yaygınlaşması hayatlarımızda pek çok değişimin yaşanmasına neden oldu. Birkaç yıl öncesine kadar ünlü olabilmek, ismini duyurabilmek için yapılması gereken en değerli şey televizyon ekranlarında yer alabilmekken, şimdilerde beşerler meskenlerinden çıkmadan hatta koltuklarından kalkmadan çeşitli aktivitelerle ünlü olabilmekteler.

Hatta Jahrein üzere birtakım isimler, bir nevi kanaat başkanı durumuna bile evrilebilmekte. Bilhassa genç bölümün yakından takip ettiği ünlü fenomen ise vakit zaman yaptığı açıklamalarla tenkit oklarının amacı olmaya devam ediyor. Fakat Jahrein’in gündeme gelmesinin

Ünlü Twitter fenomenin hesabı ikinci kere askıya alındı

Dün ortaya çıkan son dakika bilgisine nazaran Jahrein’in Twitter hesabı bir kere daha askıya alındı. Bir sefer daha diyoruz zira bu ikinci sefer oluyor. Yaklaşık 6 ay evvel gerçekleşen birinci askıya alım sürecinde, hesabı bot hesapların hücumlarına uğrayan fenomen onaylı bir hesap olmasına karşın askıya alınmaktan kurtulamamış, lakin yeniden mavi tikin verdiği güçle yetkili ünitelerin incelemesi sayesinde birkaç saat içerisinde eski pozisyonuna geri dönmüştü.

İşte bu seferde emsal bir sebepten mi askıya alındı yoksa şu an ki durumun sebebi farklı bir şey mi orası bilinmiyor. Lakin çok ekstra bir durum kelam konusu değilse, onaylı hesaba sahip olan Jahrein’in gün içerisinde bir kere daha hesabını faal hale getirmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom