Telefon

Apple inadından vazgeçti! İşte yeni kuşak iPhone SE!

Akıllı telefon dünyasının en değerli markalarından biri olan Apple’ın rakiplerinden ayrılan birçok kıymetli tarafı var. Lakin Amerikalı teknoloji devinin en büyük özelliği yüksek fiyat siyasetini takipçilerine kabul ettirmesi ve hatta bu siyasetiyle da gurur duyabilecek düzeye gelmesidir. Öte yandan her ne kadar aslan besleyen yediğine bakmaz misali iPhone almak isteyen bu telefonun parasını çok kaygı etmiyorsa da, Apple tekrar de daha düşük bütçeye sahip bireylerin ilgisine de talip olmayı ihmal etmiyor.

İşte Apple’ın daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon almak isteyen lakin öbür bir taraftan da kalbi iPhone’dan yana olan teknoloji severler için geliştirdiği akıllı telefon serisidir iPhone SE.

Apple inadından vazgeçti! İşte yeni kuşak iPhone SE!

İlk kez 2016 yılında karşımıza çıkan bu telefon daha sonrasında uzunca bir müddet varlığını unutturmuş ta ki 2020 yılına gelince lakin yeni bir modelle kendini hatırlatmıştı. 2020 yılında piyasaya sürülen bu ikinci kuşak iPhone SE’den sonra 2022 yılının Mart ayında ise üçüncü kuşak iPhone SE’yi görmüştük. İşte internette yer alan sızıntılara nazaran Apple bir sonraki iPhone SE modelini 2024 yılının birinci çeyreğinde tanıtmayı planlıyor. Bununla birlikte telefonun daha şimdiden görsellerinin sızdırılması doğrusu Apple’ın da bizim de çok alışık olduğumuz bir durum değil.

Son olarak, sızdırılan son imgeye baktığımız vakit telefonun art yüzeydeki klasikleşen dizaynını müdafaasına karşın, ön yüzeyde ise iPhone X ile birlikte hayatımıza girmiş olan çentikli ekranı görebiliriz. Bakalım bu macera Apple için nasıl sonlanacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi