Teknoloji

550 TL’lik RFID muhafazalı cüzdanın fiyatı 90 TL’ye düştü!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüm hayatımız değişti diyebiliriz. O denli ki artık hırsızlıklar bile değişti. Evvelce, sokağa çıktığınızda cebinizden cüzdanınızı, paranızı çalarlardı. Artık ise cüzdanınıza, paranıza ellemeden direkt olarak kartınızın içerisindeki parayı çalıyorlar. Nasıl mı? Tabi ki temassız kart özellikleriyle.

Eğer cüzdanınızda temassız bir kart varsa, NFC uyumlu aygıtları cüzdanınızın bulunduğu cebinize yaklaştırarak kartınızdan belirli fiyatlarda ücret çekebiliyorlar. Pekala bunun önüne geçmek mümkün değil mi? Elbette mümkün. RFID dediğimiz teknoloji sayesinde kartınızdaki temassız süreç özelliği cüzdan içerisindeyken devre dışı kalıyor.

550 TL’lik RFID muhafazalı cüzdanın fiyatı 90 TL’ye düştü!

Normal kaidelerde RFID korumalı cüzdanların fiyatları 500 TL ile 1000 TL ortasında değişiyor. Lakin son periyotta kimi cüzdan modellerinde muazzam indirimler kelam konusu. Bu cüzdanlardan birisinin fiyatı şu anda 100 TL’nin de altına düşmüş durumda.

1. sınıf suni deriden üretilen bu cüzdan da kart düzeneği da yer alıyor. Yani kartları çıkarmak için uğraşmanıza gerek kalmıyor. Direkt olarak kartlar üst yanlışsız sıralanıyor. Genel olarak kullanışlı olan bu cüzdandan şimdiye kadar binlerce satılmış ve alanlar da ziyadesiyle mutlu.

Dürüst olmak gerekirse bu vakitte 100 TL altına alabileceğimiz çok bir eser kalmadı. Münasebetiyle bu eserin de fiyatı artmadan almak en güzeli.

Dilerseniz eserin indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi