Teknoloji

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’de Messi ile de oynanabilecek!

Savaş oyunu denildiğinde akla gelen birinci isimlerden biri olan Call of Duty: Çağdaş Warfare serisi, kısa bir mühlet içerisinde Modern Warfare 2 ile karşımıza çıkacak. Yapılan son açıklamalara nazaran 28 Ekim’de karşımıza çıkacağını öğrendiğimiz oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça, bu oyunla ilgili söylentiler de artıyor.

Bugüne kadar verdiği dengeli bilgiler ile duyum severlerin inancını kazanan TheGhostOfHope isimli hesap tarafından yapılan son paylaşıma nazaran, Call of Duty: Modern Warfare 2’de karşımıza futbol dünyasının üç yıldızı operatör olarak çıkacak. Tezlerin odak noktasındaki isimlerse: Messi, Neymar ve Pogba.

İlk etapta akla çok uygun gelmeyen ve bu ünlü futbolcuların savaş alanının ortasında ne işi var diye sorduran bu argüman, aslında üzerine biraz düşünülünce hiç de mantıksız gelmiyor. Hakikaten serinin bir evvelki oyununda Lil Baby’den Jack Harlow’a pek çok ünlü isim benzeri formda karşımıza çıkmış ve oyun zevkinin artmasına katkı sağlamışlardı.

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’de Messi ile de oynanabilecek!

Eğer Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’yi bilgisayarlarınızda hoş grafikler eşliğinde oynamak istiyorsanız, aygıtınızın Önerilen sistem ihtiyaçlarının aşağıdaki üzere olması gerektiğini unutmayın:

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel Core i7-4770K yahut AMD Ryzen 7 1800X

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 yahut AMD Radeon RX 580

VRAM: 3 GB

RAM: 16 GB RAM

Depolama Alanı: 25 GB

Ses Kartı: DirectX uyumlu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!