Teknoloji

900 TL’lik kablosuz kulaklığın fiyatı 175 TL’ye düştü! Rakiplerinden çok üstün!

Şık, RGB aydınlatmalı, şarj kutusu birebir vakitte power bank olarak kullanılabilen, ANC dayanaklı bir kulaklık kaç TL’ye satılabilir?

Apple’ın birinci AirPods’u duyurmasının üzerinden yıllar geçti. AirPods birinci duyurulduğunda, bu teknolojinin kablolu kulaklıkları büsbütün tarihe gömeceğine çok fazla ihtimal veren olmamıştı. Lakin geldiğimiz noktada kablolu kulaklıklar önemli manada tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almaya başladı.

Bu durumda epey makul fiyatlara satılan kablosuz kulaklıkların da hissesi yadsınamaz. O denli ki şimdilerde yalnızca 175 TL’ye epey yetenekli bir kablosuz kulaklık alabiliyorsunuz. O denli ki bu kulaklıktaki özellikler 1000 TL üzerinde fiyatlara satılan rakiplerinde dahi yok.

Çin’in önde gelen markalarından biri olan Torima, yeni kuşak kulaklığını bir mühlet evvel ülkemizde de satışa sundu. Birinci etapta 900 TL üzere bir fiyattan satılan bu kulaklığın fiyatı şimdilerde 175 TL’ye kadar düşmüş durumda.

900 TL’lik kablosuz kulaklığın fiyatı 175 TL’ye düştü! Rakiplerinden çok üstün!

Aktif gürültü engelleme özelliği ile gelen Torima E10, pek çok rakibinde bulunmayan üstün özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Torima E10’un en dikkat cazip özelliklerinden birisi RGB aydınlatmaya sahip olması. Bu görsel özellik kulaklığın önemli manada dikkat cazip olmasını sağlıyor.

Kutu üzerinde kulaklıkların şarjını gösteren bir led panel de yer alıyor. Bunların haricinde en değerli artı ise kulaklık kutusunun powerbank olarak kullanılıyor olabilmesi. Yani kulaklık kutusundan telefonunuzu da şarj edebiliyorsunuz. Bu hakikaten de eşsiz bir özellik.

Peki bu kadar artıya karşın bu kulaklığın fiyatı ne kadar dersiniz? Yalnızca 175 TL. İnanması sıkıntı lakin gerçek.

Dilerseniz kulaklığın indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!