Teknoloji

Acer, Rocket League Tutkunları İçin EMEA Predator League 2022 E-spor Turnuvasını Başlatıyor

Acer, bugün yaptığı açıklamayla E-spora olan bağlılığını bir sonraki düzeye taşıyan bir adımla yeni bir oyun, daha fazla ülke ve daha büyük ödül havuzu ile güncellediği EMEA Predator League 2022’yi duyurdu. Eylül’den Kasım’a kadar, ekipler, marifet düzeyleri ne olursa olsun, tanınan 3’e 3 modunda yüksek güçlü atari şekli futbol ve araç karışıklık oyunu “Rocket League”de rekabet edebilecekler.

Aksiyon dolu bir E-spor turnuvası ve şahane mükafatların yanı sıra, bu yılki Predator League, turnuvanın 15 mahallî perakende ortağından özel promosyonlar ile çekilişlerden çeşitli sürpriz armağanlara kadar sunacağı eğlenceli ortamla iştirakçilere keyifli anlar yaşatacak.

Acer Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgeleri Pazarlamadan Sorumlu Lider Yardımcısı Hajo Blingen, “EMEA Predator League’in 2020’deki birinci döneminin akabinde ikinci dönemini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Dünya önderi oyun portföyümüzle, kendimizi her vakit tekrar keşfetmenin yollarını arıyoruz. EMEA Predator League 2022, E-spor’u Rocket League’de yarışan herkes için erişilebilir kılma taahhüdümüzün somut bir örneği. Bu turnuvanın takipçisi oyun tutkunlarını birbirinden özel ikramların ve perakende ortaklarımızın sunacağı promosyonların beklediğini de eklemek isterim” dedi.

Ulusal Elemelere şu ülkelerin kadroları katılabilecek:

  • Avrupa: Benelüks (Belçika, Hollanda, Lüksemburg), DACH (Almanya, Avusturya, İsviçre), Fransa, İtalya, Polonya, Portekiz, Romanya, İskandinav ülkeleri (Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç), İspanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Macaristan, Birleşik Krallık (İngiltere)
  • Orta Doğu: Mısır, Bahreyn, Irak, Ürdün, Katar, Kuveyt, Lübnan, Umman, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Suudi Arabistan (KSA)
  • Afrika: Güney Afrika

Üç oyuncudan ikisinin ilgili ülkenin vatandaşı olması gerekir. Sanal alandaki maçlar 3’e 3 oynanır.

İlk basamakta ekipler Ulusal Elemelerde yarışırlar. Ülke başına iki eleme çeşidi kelam bahsidir. Her cinsten en uygun iki kadro Ulusal Finallere katılmaya hak kazanacak. Finallerin galibi, öteki ülkelerin kazananlarına karşı yarışacakları EMEA Memleketler arası Finallerine katılacak. 13 Kasım Türkiye Ulusal Finali, 20 Kasım’da

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom