Teknoloji

LG, Yeni XBOOM 360 ve XBOOM Go Modellerini Piyasaya Sürdü

LG Electronics (LG), LG XBOOM 360 (model XO3Q) ve XBOOM Go (model XG7Q, XG5Q) aygıtlarıyla en yeni kablosuz hoparlörlerini piyasaya sürüyor. Modeller, günümüz tüketicilerinin talep ettiği rahatlık, esneklik ve etraf dostu özellikleriyle güçlü, yüksek kaliteli ses sistemleri sunuyor ve günün her anı için eğlenceli dinleme tecrübeleri vadediyor.

Son derece estetik olan XO3Q’nun eşsiz formu, etkileyici güç ve netlikle her istikamete gerçekçi ses yayıyor. Çok istikametli 360° ses teknolojisi ve 3 taraflı premium ses sistemi ile etkileyici netlik ve istikrara sahip bir ses performansı sağlıyor. Bu sayede dinleyiciler, odanın rastgele bir yerinde kendilerini büsbütün müziğe kaptırmış hissedebiliyorlar. LG’nin distorsiyonsuz reflektör yapısı sayesinde her tarafta daha düzgün ve dengeli ses dağılımı sunuyor. İpek Dome tweeter, Cam Elyaf Orta hoparlör ve neodimyum mıknatıslı 4 inçlik woofer’dan oluşan 3 taraflı premium bir ses sistemi ile XO3Q, farklı frekanslar sunuyor ve çeşitli ses içeriklerine ekstra güç, detay ve derinlik katıyor. İpek Dome tweeter, XO3Q’nun yüksek çözünürlüklü sesini gerçek bir halde yine üretmesini sağlarken, Cam Elyaf şoförü ses performanslarını daha gerçek ve samimi hissettirmek için netliği artırıyor. Ayrıyeten ferrit mıknatıslardan yedi kat daha güçlü olan neodim mıknatısların kullanımı da daha net, daha dinamik sese katkı sağlıyor. XBOOM 360, temel olarak en üst seviye ses eserlerine özel birinci sınıf bileşenler kullanıyor.

XO3Q, çift pasif radyatörleri sayesinde daha varlıklı ve daha derin bas sağlarken, yuvarlanma önleyici destekleyicileriyle kullanıcıların ses bozulmasına neden olmadan daha dinamik bas düzeylerinin keyfini çıkarmasına imkan tanıyor. Dinamik Bas Güçlendirici özelliğine sahip gelişmiş bu hoparlör, kusursuz bir formda dengelenmiş ve dinamik bir ses performansı için derin ve güçlü bas düzeyleri sunuyor. Örneğin, içeriği düşük ses düzeyinde oynatırken bu özellik, optimum dinleme tecrübesini sağlamak için bas düzeylerini otomatik olarak artırıyor.

XO3Q, eşsiz, estetik açıdan beğenilen tasarımı sayesinde birden fazla dekora ve yere çarçabuk ahenk sağlıyor. Gelişmiş kablosuz hoparlör, her duruma uygun bir atmosfer yaratmak için müzikle senkronize olan eğlenceli aydınlatma efektlerine de sahip. Her biri farklı aydınlatma ön ayarlarına sahip üç eşsiz aydınlatma modu (Ortam modu, Tabiat modu ve Parti modu) aracılığıyla XO3Q, ağır bir iş gününün akabinde rahatlatıcı, ferahlatıcı ya da heyecan verici bir atmosfer sağlamak üzere her senaryoya ahenk sağlıyor. Dahası, XO3Q, LG XBOOM uygulamasında özel aydınlatma efektleri oluşturmak için kullanılabilecek 16 milyondan fazla renk üretebiliyor. LG’nin pürüzsüz birinci sınıf melanj kumaşla kaplanmış Su Damlası Cam dizaynıyla bir ortaya gelen bu şık aydınlatma özellikleri, her alanın havasını tesirli bir formda yükselten renkli, eğlenceli 360 derecelik bir aydınlatma yayıyor. XO3Q modeli, eser tasarımı alanındaki en itibarlı yarışlardan biri olan bu yılki Red Dot Award’dan onur mükafatı aldı.

Ayrıca, XO3Q’nun IP54 derecesi, toz ve su direncini garanti ederek, kullanıcıların nemli şartlardan yahut su sıçramalarından kaynaklanan hasarlardan telaş etmeden her yere götürmelerine imkan tanıyor. Bu harika parti arkadaşının pili, şarjlar ortasında 24 saate kadar dayanıyor; bu da, tüm gece süren partilerde müzik çalmak için ziyadesiyle kâfi bir müddet tanıyor.

LG XBOOM 360 XO3Q ENERGY STAR®, verimli güç kullanımı sayesinde sertifikalı olmasının yanı sıra, etraf üzerindeki asgarî tesiri nedeniyle SGS Eko-Ürün onayına sahip. Etrafa hassas eser, plastik şişelerden yapılmış geri dönüştürülmüş reçine içeriyor ve strafor yahut vinil içermeyen ambalajlarda gönderiliyor.

LG’nin XBOOM Go hoparlörleri, kullanıcıların harika netlikte daha enerjik ve gerçek sesin keyfini çıkarmasını sağlıyor. 30W çıkışa sahip XG7Q hoparlör, güçlü bas düzeylerini ve daha yüksek frekanslarda eksiksiz netliği desteklemek için track woofer ve dome tweeter’ından yararlanıyor. Dinamik Bas Güçlendirici özelliğine sahip XBOOM Go hoparlörler, istikrarlı lakin dinamik ses performansları için derin ve güçlü bas üretiyor. İçeriği düşük ses düzeyinde oynatırken, bu özellik, dinleme tecrübesini optimize etmek için bas düzeylerini otomatik olarak artırıyor.

XBOOM Go hoparlörler, kullanıcılara yeni kullanılabilirlik ve kolaylık sağlamak üzere tasarlandı. Dış yer sevenler için eksiksiz olan tüm XBOOM Go hoparlörler, hava şartlarına karşı güçlü muhafazayı garanti eden bir IP67 derecesine sahip. Uzun ömürlü XG7Q ve XG5Q, kullanıcıların gün uzunluğu dinamik dinleme tecrübelerinin keyfini çıkarabilmeleri için 24 saate kadar pil ömrü sunuyor.

XBOOM Go’nun Mood Lighting özelliği, dinleme tecrübesine ekstra bir boyut katmak için müziğin ritmine uyan etkileyici ışık şovları üretiyor. Müzikle senkronize olan genişletilmiş 16 milyon renk seçeneği ve 9 ön ayarı ile zenginleştirilmiş bir müzik tecrübesi yaşatıyor. Ön ayarlar, kullanıcıların istediği dinamik, heyecan verici dinleme tecrübeleriyle atmosferi yükseltmede değerli rol oynuyor. Tıpkı vakitte kullanıcılar, LG XBOOM uygulamasının My Pick özelliği aracılığıyla özel aydınlatma efektleri oluşturmak için XG7Q ve XG5Q’nun üretebileceği 16 milyondan fazla renkten yararlanabiliyor.

Bileşenlerinin birden fazla PET şişelerden geri dönüştürülmüş plastik reçineden ve ambalajı kağıt hamuru bazlı gereçlerden yapıldığından XG7Q ve XG5Q, ömür döngüsünün her evresinde CO2 emisyonlarını azalttığı için Carbon Trust’ın karbon ayak izi etiketini almaya hak kazandı. Aslında, her XBOOM Go hoparlörü SGS Eco-Product ve ENERGY STAR® sertifikasına sahip.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!