Teknoloji

Citroen logosunu değiştirdi! İşte yeni logo

Otomobil dünyasında logo değiştirenler kervanına Citroen de eklendi. Fransız markadan evvel Nissan, Toyota, BMW, Peuegot ve Renault üzere şirketlerin de logo değişikliğine gittiğine şahit olmuştuk. Bu furyanın tesiriyle midir bilinmez, Citroen de logosunda değişiklik yaptı. Markanın yeni logosunu birinci olarak önümüzdeki yılın araçlarında kullanacağı da gelen bilgiler ortasında yer alıyor. Pekala lakin Fransız üretici, ambleminde nasıl bir değişiklik yaptı?

Citroen logosunu değiştirdi! İşte yeni logo

Aslına bakarsanız marka, kendi kökleri ile yine buluştu. 1919 yılında ortaya çıkan markanın birinci logosu, yeni olarak lanse edilen logo ile neredeyse teğe bir tıpkı. Klasik şeritleri daire içerisine alan bu logo, birinci olarak şirketin bir aile arabasında kendisini gösterecek. Önümüzdeki sene itibariyle bütün Citroen araçlarda göreceğimiz bu amblem, çok hırçın durmasa da geçmişten izler taşıdığı için nostaljik bir yapıya sahip olacak. Bu manada marka hem yenilenmiş hem de eskiyle bağlarını güçlü tutmuş olacak.

Citroen bildiğiniz üzere ülkemizde de faaliyet gösteriyor. Bir Peuegot kadar olmasa da Citroen markasının da giderek güç kazandığını ve satışlarını arttırdığını söylemek mümkün. Elektrikli araba kısmına da değer veren Fransız üretici, bu alanda da çalışmalarını sürdürüyor. Tahminen de bu değişiklik, şirketin yenilenen yapısı hakkında da bizlere kıymetli ip uçları verebilir. Pekala siz markanın yeni logosunu nasıl buldunuz? Görüş ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi