Teknoloji

Oyunseverlere müjde: Dünyanın en büyük oyun fuarı geri dönüyor

İnsanlık hayli sıkıntı bir periyodu geride bırakmak üzere. 2019 yılının sonlarına gerçek birinci olarak Çin’de görülen, akabinde tüm dünyanın üzerine adeta bir kabus üzere çöken COVID-19 salgını, aslında hala büsbütün hayatımızdan çıkıp gitmiş değil. Lakin bilhassa 2021 yılını dikkate aldığımızda, tesirini bir epey yitirdiğini ve artık korkulan bir hastalık olmaktan fazla griple eş kıymet görülmeye başlandığını söyleyebiliriz.

Tabi yaklaşık 3 sene süren bu salgın hastalık yüzünden toplu görüşmeler, tertipler ve tanıtımlar da iptal edildi ki bunlardan biri de oyun dünyasının can damarlarından olan E3 fuarıydı.

Oyunseverlere müjde: Dünyanın en büyük oyun fuarı geri dönüyor

Pandeminin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte 2020 ve 2021 yıllarında online olarak gerçekleşen, 2022 yılında tekrar fiziki ortama dönmesi beklenirken sürpriz bir formda ne fiziki ne de sanal bir fuarla karşımıza çıkmayan E3, 2023 yılında yine alanlara döneceğini duyurdu.

Fuarı tertip eden Entertainment Software Association tarafından yapılan açıklamaya nazaran, 13 Haziran 2023 tarihinde yine fiziki olarak başlayacak olan fuarda bu kere iştirakçileri değişik bir sürpriz bekliyor olacak. 2023 yılındaki fuarda birinci kez günler 2 farklı kategoriye bölünecek ve 13-15 Haziran tarihleri ortasında “İş Günleri” konusu işlenecekken, 15-16 Haziran tarihleri ortasında ise “Oyun Günleri” efsanesine geri dönülecek. Bakalım oyun dünyasının iştirakçileri efsane ismi nasıl karşılayacaklar?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/