Teknoloji

Açıklandı: Yatırım getirisine nazaran birinci 10 meta data deposu projesi!

Kripto para sanayisinin süratli genişlemesi, kripto yatırımcıları ve buna katılmak isteyen lakin hangisinin kendilerine en yüksek yatırım getirisini ( ROI ) getireceğini bilmeyen tüccarların artan ilgisini kaydeden meta data tabanı alanına yol açtı.

Açıklandı: Yatırım getirisine nazaran birinci 10 meta data deposu projesi!

Kripto piyasası analitik platformu CryptoRank tarafından yayınlanan datalara nazaran, birinci yatırımcılara en yüksek getiriyi getiren metaverse projesi, Pokémon’dan ilham alan blockchain tabanlı Play to Earn (P2E) metaverse oyunu Axie Infinity ( AXS ) oldu.

RIO grafik şampiyonları

Mevcut yatırım getirisi 103.8x olan Axie Infinity, geliştiricilere nazaran, ikinci sırada yer alan geliştiricilere nazaran, kullanıcıların “oyun tecrübelerini oluşturmalarına, denetim etmelerine ve para kazanmalarına” imkan tanıyan sanal bir ortam olan The Sandbox’tan (SAND) evvel geliyor.

25x ROI ile üçüncü sıraya yerleşen Decentraland ( MANA ), kripto para ünitesiyle desteklenen ve kullanıcıların metaverse topraklarını takas edilemez belirteçler ( NFT’ler ) olarak satın alabilecekleri Ethereum ( ETH ) blok zinciri üzerine kurulmuş sanal bir hayat platformudur.

Özellikle, Axie Infinity, %93.7’lik bir düşüşü temsil eden mevcut ROI’si ile dikkat alımlı 1643.4x ile tüm vakitlerin en yüksek ROI’sine sahiptir. Farklı bir formda, şu anda ROI tarafından en uygun üç meta data deposu projesinin tümü 1 milyar doların üzerinde bir piyasa pahasına sahip.

Mevcut yatırım getirisine nazaran en düzgün 10 meta bilgi deposu projesi. Kaynak: CryptoRank

En âlâ üç oyuncudan değerli ölçüde daha düşük olsa da ROI’lerinde kusursuz olan öbür metaverse projeleri ortasında GensoKishi (MV), Step.app (FITFI), Bloktopia (BLOK), My Neighbor Alice (ALICE), XANA (XETA), Wilder World yer alıyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom