Teknoloji

ADA 0,55 doların üzerine çıkabilir mi?

Genel makroekonomik hassaslıkla uyumlu olarak, Cardano ( ADA ) 2022’nin büyük kısmında kırmızı bölgede süreç gördü ve yıl başından bu yana %70’in üzerinde düşüş yaşadı. Bununla birlikte, tüm kripto para ünitesi kesimi daha sakin denizlere yelken açtığı ve son haftalarda büyük bir dalgalanma kaydetmediği için düşüşü yavaşladı.

ADA 0,55 doların üzerine çıkabilir mi?

Mevcut sakinlik, bilhassa Input Output (IOHK) geliştiricilerinin yeni Daedalus 5.1.0 kripto cüzdanının piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere Vasil hard fork’tan sonra ağı daha da geliştirmek için daima eforları dikkate alındığında, Cardano için daha uygun vakitlerin sinyalini verebilir.

Cardano ağ genişletme ve NFT hacmi

Ayrıca, Cardano’dan alınan istatistiklere nazaran, Cardano’nun akıllı mukaveleleri, 1 Ağustos’ta 3.000’i aştıktan ve hard fork’un uygulanmasından bu yana iki hafta içinde 100 yeni akıllı kontrat ekledikten sonra, 19 Ekim’de 3.518 Plutus Scripts’e ulaşarak yakın vakitte 3.500’ün üzerine çıktı.

Cardano Plutus akıllı mukaveleleri. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Daha evvel, Cardano, NFT analitik platformu tarafından açıklandığı üzere, sırf Ethereum ( ETH ) ve Solana ( SOL ) için üçüncü olmak üzere %132 üzere büyük bir aktiflik artışı kaydettiği için, takas edilemeyen token ( NFT ) hacmiyle birinci üç zincire girdi.

Bununla birlikte, Cardano’nun fiyat yörüngesi, son yedi gün içinde sadece %1,18’lik bir düşüşe şahit oldu ve bu, %20’nin üzerindeki aylık düzeltmesinden değerli ölçüde düşük ve şu anda CoinMarketCap bilgilerine nazaran 0,353 dolardan el değiştiriyor.

Cardano 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

0,55 doların üzerinde bir kırılma bekleniyor mu?

MA ve ADA’nın iki günlük bir rahatlamadan sonra dayanak bölgesini 0,40 $’dan kırdığı gerçeği göz önüne alındığında, varlığın etrafındaki genel algı biraz düşüş gösteriyor ve tüm vakitlerin en yüksek düzeyini (ATH) geri almak için büyüme için çok fazla alana sahip.

Bununla birlikte, Cardano ağının başlangıcından bu yana amansız büyümesi ve topluluğunun Ekim ayı sonuna kadar ortalama 0,57 $ fiyatla süreç yapacağını öngören yükseliş inancı göz önüne alındığında, hala optimistlik için yer var.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi