Teknoloji

AirPods Pro 2 güncelleme alımına çok erken başladı

Apple, var olduğu her kategoride liderliği hedefleyen ve genel itibariyle de bunu başaran bir marka. Akıllı telefon dünyasına iPhone markasıyla tartışmasız üstünlüğünü kabul ettiren Amerikalı teknoloji devi için, kablosuz kulaklık dünyasında da tıpkı muvaffakiyetin sahibi diyebiliriz.

AirPods modelleriyle kablosuz kulaklık denildiğinde birinci akla gelen isim olan Apple, bu durumun daha uzun müddet devam edebilmesi için müşteri memnuniyetine had safhada değer gösteriyor. Şirket tarafından şimdi 3 hafta evvel tanıtılan AirPods Pro 2 modelinin güncelleme alması da tam olarak söylediğimiz bu durumun bir işareti.

AirPods Pro 2 güncelleme alımına çok erken başladı

Amerikalı teknoloji devi tarafından yapılan açıklamaya nazaran, AirPods Pro 2 kullanıcıları bugünden itibaren kulaklıkları için gelen bu güncellemeyi Bluetooth vasıtasıyla yüklemeye başlayabilirler. Pekala bu güncellemenin içeriği nedir diye soracak olursanız, doğrusu onu ne biz ne de bir diğeri bilmiyor. Bunun sebebi ise Apple’ın güncellemenin içeriği hakkında rastgele bir bilgi vermeyerek yalnızca “birtakım kusurların düzeltilmesi” notunu düşmüş olması.

Peki AirPods Pro 2 kullanıcılarına ne üzere avantajlar sağlıyordu? Şayet 7 Eylül’de tanıtılan ve geçtiğimiz günlerde alıcılarına teslim edilmeye başlanan bu kulaklıklara sahipseniz, AirPods Pro 2’nin tek başına 6 saate kadar, kutusuyla birlikte ise 30 saate kadar müzik tecrübesi sunduğunu tekrar hatırlatmak isteriz. Bu kıymetler, aygıtın selefine nazaran neredeyse %30 artış manasına geliyor ki Apple’da bu gelişimin altını tekrar tekrar çiziyor. Bununla birlikte şimdi kendine yeni bir AirPods Pro 2 almadıysanız bu aygıtın fiyatının 5.399-TL olduğunu da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom