Teknoloji

Akaryakıtta dev indirim!

Brent petrolde yaşanan fiyat değişikliklerinden direkt olarak etkilenen akaryakıt fiyatları daima olan farklı fiyatlandırmalar ile karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda ülkemizde akaryakıt fiyatları brent petrol ve dolar kurundaki değişimlerden direkt olarak etkileniyor.

Brent petrolde yaşanan fiyat değişikliği ile tekrar akaryakıtta bir indirim beklentisi ortaya çıktı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin fiyatı 2 lira 13 kuruş düştü. Böylelikle motorinin litresi 28 lira düzeylerinden tekrar 26 lira düzeylerine geriledi.

Brent petrolün 90 dolar düzeylerine inmesinin akabinde motorine büyük bir indirim geldi. 30 TL skalasına kadar gelen fiyatlar biraz gerileyerek araç sahiplerine rahat nefes aldırdı.

Son 1 haftada 5 lira 41 kuruş artan motorinin litresi 28 lira düzeylerinden tekrar 26 lira düzeylerine geriledi. İndirimin akabinde motorinin litresi İstanbul’da 26 lira 41 kuruşa, Ankara’da 26 lira 52 kuruşa, İzmir’de ise 26 lira 54 kuruşa geriledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom