Teknoloji

Aldın aldın! Volkswagen Taigo için son fırsat!

SUV alanındaki model sayısını arttıran Volkswagen, sadece bunun uğruna en sevilen arabası olan Passat’ın üretimini durdurmuştu. Elektrikli otomobil pazarına da tartı veren şirket, SUV piyasasında da agresif bir siyaset izliyor. Markanın bu alandaki yeni yüzlerinden birisi de Taigo. Ülkemizde de satışta olan aracın fiyatlarına yeni yılla birlikte artırım geldi.

Aldın aldın! Volkswagen Taigo için son fırsat!

Ancak bu artırım, o denli çok yüksek meblağlarda bir artırım değil. Çabucak kısaca bahsedelim. Volkswagen Taigo’nun baz donanım düzeyindeki fiyatı geçtiğimiz ay 706.900 TL idi. Yeni açıklanan fiyat listesine nazaran ise bu bedel 708.500 TL oldu. Her ne kadar yapılan fiyat artışı tüketicileri üzecek olsa da bunun çok majör bir artırım olmadığını belirtmek lazım. Lakin ilerleyen aylarda Volkswagen Taigo fiyatlarının daha yüksek oranlarda zamlanması kuvvetle olası. Münasebetiyle bahsi geçen fiyatlar, tüketiciler için son fırsat niteliğinde.

Taigo giriş paketinde 1.0 litrelik benzinli bir motorla bir arada geliyor. 95 beygir güç üreten bu makine, modelin ağır kasasını çekme konusunda zorluk yaşamıyor. Bu motora eşlik eden şanzıman tipinin ise manuel olduğunu söylemeden geçmeyelim ve de sizleri lafı fazla uzatmadan fiyat listesinin büsbütün baş başa bırakmış olalım.

1.0 TSI 95 PS Manuel Life

Fiyatı: ₺708,500.00

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!