Teknoloji

Algorand’ın haftalık zincir içi aktifliği %60 arttı!

Kripto para dalındaki piyasa genelindeki konsolidasyon ve sakinliğin ortasında , bir seferde etkin adresler ekleyen saf pay ispatı ( PoS ) ağı Algorand ( ALGO ) dahil olmak üzere birtakım varlıklar zincir üzerindeki faaliyetlerinde öne çıktı. birçok kripto boştayken yahut hatta düşüşteyken.

Algorand’ın haftalık zincir içi aktifliği %60 arttı!

Gerçekten de Algorand, kripto piyasası analitiği şirketi CoinMetrics tarafından derlenen ve 18 Ekim’de yayınlanan datalara nazaran, ALGO günlük etkin adreslerinin %60’a varan yükselişiyle haftadan haftaya güçlü bir büyüme gösterdi.

Verilerin gösterdiği üzere, Algorand’ın yedi günlük ortalaması 104.000 etkin adres, yalnızca günlük ortalama 378.000 etkin adresle zincir üzerindeki aktivite ölçüsünü %75 artıran Litecoin’den ( LTC ) sonra ikinci sırada.

Katman 1 blok zincirlerinin aktifliği. Kaynak: CoinMetrics

Peyzaj genelinde aktivite eksikliği

Karşılaştırıldığında, Ethereum ( ETH ) ve Bitcoin Cash ( BCH ) zincir içi aktivitelerini sırf %6 (557.000 ve 53.000) geliştirirken, Ethereum Classic ( ETC ) ve Bitcoin ( BTC ) %7 (28,000) ve 1 düşüş yaşadı. % (887.000), sırasıyla.

Gruptaki en büyük ‘kaybeden’, açık kaynaklı blok zinciri ağı İnternet Bilgisayarı ( ICP ), haftadan haftaya %23 düşüşle günde sırf 3.000 etkin adrese sahip oldu.

Diğer dijital varlık çeşitleri açısından, ICP’ye , haftalık zincirleme aktivitesinde %32 kaybeden ve 1.000’den az faal günlük adres içeren sabit coin Gemini Dollar ( GUSD ) eşlik ediyor.

Dijital varlıkların benimsenmesi, iktisadı ve kullanımına ait özet ölçümler. Kaynak: CoinMetrics

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!