Teknoloji

Algoritma, 1 Şubat 2023 için LUNC fiyatını belirliyor!

Yılın başından bu yana, Terra Classic’in ( LUNC ) kıymeti, haftalarca yan yolda ilerledikten sonra boğaların ayıları yenmesiyle arttı. Varlık, Terra ( LUNA ) ekosisteminin rezil çöküşünden sonra hala kripto alanında canlılık kazanmaya çalıştığı için fiyat hareketi olumlu olarak kabul edilebilir.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için LUNC fiyatını belirliyor!

LUNC’nin bir sonraki fiyat hareketlerini incelerken, ağ geliştirmeden topluluktan gelen girdilere kadar çeşitli faktörler devreye giriyor. Bununla birlikte, varlık daha evvel 2022’deki genişleyen ayı piyasasına karşın toparlanma işaretleri gösterse de, LUNC’nin geleceğine ait kıymetli belirsizlikler devam ediyor.

Bu doğrultuda, PricePredictions 30 günlük LUNC fiyat iddiasındaki makine tahsiline dayalı algoritmalar, kripto para ünitesinin önümüzdeki günlerde uzun bir ralliye sahip olacağını varsayım ediyor. 1 Şubat 2023 için platform, LUNC’nin muhtemelen 0,000179 dolardan süreç göreceğini varsayım ediyor.

Projeksiyon, tokenin yayınlanma anındaki bedelinden yaklaşık %1,7’lik bir fiyat rallisine işaret ediyor. Fiyat iddiası, başkalarının yanı sıra hareketli ortalama (MA), izafî güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) üzere göstergelere dayanır.

LUNC 30 günlük fiyat iddia tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

LUNC fiyat analizi

Şu anda LUNC, günlük yaklaşık %0,90 kayıpla 0,000176 $’dan süreç görüyor. Haftalık grafikte Terra Classic %23’ün üzerinde yükseldi.

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Terra Classic fiyat hareketi temelleri

LUNC topluluğunun, hızlandırılmış LUNC belirteç yakma oranı ile tamamlanan kısa müddetli sıkıştırma kampanyaları tarafından desteklenen bir faktör olan tokenin 1 $’a yanlışsız rallisine hala yardım etmeye çalıştığını belirtmekte yarar var.

Token’ın potansiyeli, Binance kripto borsası üzere esaslı kuruluşların daima takviyesiyle de destekleniyor . Bu temellere dayanarak Terra Classic, Ocak 2023’te Finbold’un dikkat edilmesi gereken mem paraları listesinde yer aldı.

Jetonun fiyatı, Terra’nın kurucusu Do Kwon’un karşı karşıya olduğu dava etrafındaki gelişmeden de etkilendi. Finbold tarafından 11 Ocak’ta bildirildiği üzere, New York’ta Kwon’a karşı açılan bir davanın reddedilmesinin akabinde LUNC’nin pahası düştü. Kaçak olmaya devam eden Kwon, Güney Kore’nin sermaye piyasası maddelerini ihlal ettiği tezleriyle karşı karşıya kalmasına karşın, çöküşte rastgele bir yanlış yaptığını reddetti.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking