Teknoloji

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Kripto para piyasası, yılın başında başlayan yükseliş ivmesini sürdürmekte zorlanırken, Solana ( SOL ) da bir istisna değil ve kripto tüccarları ve yatırımcıları, gelecek devir için fiyatını denemek ve varsayım etmek için göstergelere bakıyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Bu bağlamda, dijital varlık izleme ve varsayım platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Finbold tarafından 20 Ocak’ta alınan bilgilere nazaran Solana’nın 1 Şubat 2023’te 21,58 $ fiyattan el değiştireceğini varsayım etti.

Hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksama ( MACD ), izafî güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve öbürleri dahil olmak üzere çeşitli teknik tahlil ( TA ) faktörlerine dayanan kestirimler gerçekleşirse, bu şu manaya gelir: SOL fiyatının mevcut fiyatına nazaran %2,37 artacağını söyledi.

Solana 30 günlük fiyat iddiası. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Solana fiyat kurtarma

Bir hatırlatma olarak Solana, kripto borsası FTX’in çöküşünden ve akabinde Solana blok zincirinin ve onun yerli SOL tokeninin kelamlı bir savunucusu olan kurucusu Sam Bankman-Fried’in tutuklanmasından derinden etkilendi ve fiyatı düştü.

Bununla birlikte, genel piyasadaki yenilenen optimistlik, tokenin toparlanma yoluna başlamasına yardımcı oldu ve bir haftada %24.58 ve son 30 günde %74.25’e kadar yükseldikten sonra şu anda 21.08 $’dan süreç görüyor. evvelki 24 saatte %1,20 kayıp.

Solana 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kripto izleme platformu CoinMarketCap’ten 20 Ocak’ta alınan en son bilgilere nazaran, mevcut durumda, 7,82 milyar dolarlık piyasa bedeliyle Solana, bu göstergeye nazaran şu anda 11. en büyük kripto para ünitesi pozisyonunu üstleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking