Telefon

Parasız bir yıllık Youtube Music Premium fırsatı!

Ülkemizde de kullanımda olan ve Spotify ile girdiği rekabette öne geçebilmek için kullanıcı tecrübelerini önemseyen YouTube Music, yeni bir program başlatacağını duyurdu. Türkçe’ye ”Dinleme Odası” olarak çevirebileceğimiz bu programa seçilenlere bir yıllık fiyatsız YouTube Music Premium armağan edilecek. İşte detaylar…

Youtube Music, Listening Room’u duyurdu! Bir yıllık fiyatsız Premium hediye

YouTube takımı, Music uygulamasının gelişmesi ve geleceğini şekillendirebilmenin kolaylaşması ismine kullanıcı tecrübesine ehemmiyet veriyor. O denli ki seçilen kullanıcılara, düşünülen özellikler evvelce test ettirilecek. Sonrasında kullanıcılardan gelen geri bildirimlere nazaran hareket edecek olan platform, bunu sağlayacak kullanıcıları form yoluyla seçecek. Seçilen kullanıcılar, bir yıllık Youtube Music Premium sahibi olacak.

Discord kümesi sayesinde geri bildirim yapabilecek olan kullanıcılar, YouTube’un belirlediği koşullara uygun olmalı ve buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz formu doldurmalıdır. Ayrıyeten platformun bilhassa istediği programa katılma koşulları bulunuyor. Bunlar şu formda:

  • Müzik aşığı olun.
  • Bir yıl boyunca birincil müzik akışı hizmetiniz olarak YouTube Music’i kullanın. (aynı anda öteki bir müzik akışı hizmetini kullanmaya devam edebilirsiniz)
  • Discord’daki konuşmalar ve anketler aracılığıyla sistemli olarak geri bildirimde bulunun.
  • Herhangi bir bilgiyi (ekran manzaraları, özellikler hakkındaki konuşmalar, resimler) Discord kanalı dışında hiç kimseyle paylaşmayacağınızı kabul edin.

Bu kuralları sağlayan ve formu dolduran herkesin seçilme talihi bulunuyor. Ancak YouTube, yaptığı açıklamada sırf seçilen makul kişilerin programa dahil edileceğini söylüyor. Şirket, programa dahil edilenler ile Şubat 2023’te bağlantıya geçecek.

YouTube’un müracaat formunda pek çok farklı alandan sorular bulunuyor. Bunların içinde hangi stil müzik dinlediğinizden tutun da hangi sıklıkta müzik dinlediğiniz soruları yer alıyor. Ayrıyeten programa seçilebilmek için, rastgele bir özelliği dışarıya sızdırmamayı ve YouTube’un Music uygulamasını bir yıl boyunca birincil müzik platformunuz olarak kullanmayı kabul etmeniz gerekiyor.

Youtube’un yaptığı açıklamada şu sözler yer alıyor:

”Bu programla birlikte şunları elde edeceksiniz:

  • Ücretsiz bir yıllık Youtube Müzik Premium üyeliği
  • Özel içeriklere evvelden erişim hakkı
  • Youtube Music’in geleceğine direkt tesir etme şansı”

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking